Zamknij
REKLAMA

Są pieniądze na leczenie 34-letniej Marty z Karolewa! W ostatnim dniu zbiórki zdarzył się cud!

13:26, 30.04.2021 | gostyn24.pl
Skomentuj
REKLAMA

To cud! W dniu zakończenia zbiórki na siepomaga.pl dało się zebrać całą kwotę na leczenie Marty Szymańskiej z Karolewa. Dzięki niespodziewanej darowiźnie będzie mogła poddać się kosztownej terapii Car-T w Stanach Zjednoczonych - Marta jest w szpitalu, ale cały czas nie wierzy...To cud! - mówi Agata Adamkiewicz Komitetu Społecznego dla Marty. Jak to się stało?

Akcja zbiórki pieniędzy na leczenie 34-letniej Marty Szymańskiej z Karolewa zakończona sukcesem! Udało się zebrać ponad 1,5 mln złotych! Informacja dziś kilka minut przed południem pojawiła się na portalu siepomaga.pl. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie inicjatorów różnorodnych akcji, Komitetowi Społecznemu dla Marty, tysiącom ludzi dobrej woli i  wspaniałemu gestowi rodziców Waldemara Pierzyńskiego, który dwa tygodnie temu, niestety przegrał walkę z chorobą oraz Fundacji "Siepomaga"

- Śledziliśmy losy pana Waldka z Buku, który chorował na to samo co Marta i jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że zmarł. Postanowiliśmy skontaktować się z jakąś osobą, która zainicjował zbiórkę i tak dotarliśmy do jego kuzynki. Ostatecznie udało mi się porozmawiać z jego ojcem...Z rozmowy wynikało, że jest gotowy przekazać pieniądze, które udało się zebrać na jego syna, ale to pewnie potrwa... - mówi Agata Adamkiewicz z Komitetu Społecznego dla Marty. - Rozmawialiśmy tydzień temu...Dziś na koncie Marty jest już potrzebna kwota - kontynuuje. - Marta jest w szpitalu. Nie wierzy...To cud! - mówi Agata Adamkiewicz.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli walkę Marty. Dziękujemy rodzicom Waldka, że w tym najtrudniejszym momencie myślą o innych. Dziś w domu Marty są łzy radości i nieopisane uczucie wdzięczności za dobro, które otrzymała ta rodzina. Nie ma słów, które są w stanie wyrazić te emocje. Teraz trzymajcie mocno kciuki za Martę i za powodzenie terapii Car-T. Razem wielką mamy MOC! - czytamy na portalu Siepomaga.pl

Więcej informacji o zbiórkach dla Marty i inicjatywach, jakie im towarzyszyły znajdziecie na portalu gostyn24.pl.

 

 

(gostyn24.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%