Zamknij
REKLAMA

Tragedia w Boszkowie. 15-latek wskoczył do wody i nie wypłynął

22:00, 19.06.2022 | J.W. Fot. Pixabay
Skomentuj
REKLAMA

W Boszkowie zakończyła się akcja ratownicza w poszukiwaniu 15-latka, który wskoczył do wody i nie wypłynął. Chłopak nie miał kapoka.

Do wypadku doszło w niedzielę 19 czerwca około godz. 18:40 na wysokości głównej plaży, około 150-200 metrów od niej.

Rowerem wodnym po jeziorze pływało 6 osób, w tym 3 dorosłe. Piętnastolatek był wśród nich. Żadna z tych osób nie miała kapoka. W pewnym momencie 15-letni chłopak z Sulechowa wskoczył z roweru do wody i zaczął tonąć. Bezskutecznie próbowały mu pomóc inne osoby z roweru wodnego. Chłopak zniknął pod wodą.

Wezwano policję i służby ratownicze, w tym strażaków z KM PSP w Lesznie, KP PSP Wschowa, OSP Włoszakowice, specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Kościana oraz specjalistyczne grupy sonarowe z OSP Mosina i jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 w Poznaniu.

AKTUALNOŚCI! Kilka minut przed godziną 22 otrzymaliśmy informację, że płetwonurkowie znaleźli ciało topielca na głębokości około 5-6 metrów pod wodą. Konieczna jest identyfikacja mężczyzny, jednak wszystko wskazuje, że znaleziono 15-latka.

(J.W. Fot. Pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

XsXs

2 1

Straszna tragedia 😪 11:47, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

llllll

6 2

sam utonął? metr od łódki? w towarzystwie 5 kolegów? sprawą powinien się zając prokurator 🙄 11:56, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Los jest przewrotnyLos jest przewrotny

8 0

Tragedia, zwłaszcza gdy dotyczy młodej osoby, ale jak jest napisane, że w rowerze było 6 osób i żadna nie miała kapoka to nie wiem czy współczuć czy czuć złość .
Kto ich w ogóle wypuścił bez kapoków , chyba ,że zdjęli na pokładzie , albo był to ich prywatny rower wodny , w co wątpię , normalnie wypożyczając rower jest obowiązek założenia kapoka, więc nie rozumiem tu czegoś .
Tragedia, ale gdyby chłopak miał kapok nie utonąłby...taka prosta błaha rzecz a zmieniłaby wszystko ... 15:33, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EchEch

6 0

A tak po prawdzie to nie wolno wskakiwać do wody z łódek , rowerów na środku jeziora, po drugie wypożyczalnia raczej wydała kapoki , bo taki ma obowiązek , więc jeśli ktoś ich nie założy czy zdejmie już na rowerach to wypożyczalnia nie odpowiada za brak odpowiedzialności i myślenia , po trzecie faktycznie chłopak mógł zasłabnąć z powodu szoku termicznego, a kto myślący wskakuje rozgrzanymi zimnej wody, jakakolwiek nie była przyczyna to ta tragedia jest niestety skutkiem braku rozsądku, myslenia i zwyczajnej głupoty, przykre ale taka prawda. 16:25, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%