Zamknij
REKLAMA

Motocyklista wjechał w osobówkę, a BMW w barierę energochłonną (zdjęcia)

10.02, 01.08.2022 J.W. Fot. KM PSP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Motocyklista został lekko ranny po wjechaniu w osobówkę na ekspresówce. W samym Lesznie kierowca bmw wjechał w barierę energochłonną.

Do kolizji z udziałem motocyklisty doszło w niedzielę około godz. 19 pomiędzy węzłami Leszno Południe i Leszno Zachód. Hondą kierował 30-letni mieszkaniec Leszna. Uderzył w tył nissana micra na górowskich numerach rejestracyjnych. Motocyklistę przewieziono na przebadanie do szpitala. Nic groźnego mu się nie stało.

Do kolizji na Al. Konstytucji 3 Maja w Lesznie doszło w nocy z soboty na niedzielę. Bmw kierowane przez 24-letniego mieszkańca Leszna zjechało na pas zieleni rozdzielający pasy ruchu w przeciwnym kierunku. Samochód przebił barierę, ale nie wpadł na drugą stronę drogi. Straty spowodowane tym zdarzeniem oszacowano na 150 tysięcy złotych. Oprócz policji interweniowały dwa zastępy strażaków z Leszna.

- Kierowca auta był trzeźwy, natomiast badanie narkotesterem wykazało wstępnie obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny. Została od niego pobrana krew do badania na zawartość narkotyków. Jeśli badanie wykaże zabronione substancje, kierowca usłyszy odpowiedni zarzut. Już teraz natomiast zostało mu zatrzymane prawo jazdy – powiedziała Daria Żmuda z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

 

 

 

 

(J.W. Fot. KM PSP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

123123

1 1

BMW i motocyklista.Wszystko jasne. Kierowcy takich pojazdów to stan umysłu.Obserwuję ich na drodze, wsiadając za stery dostają małpiego rozumu. Refleksja następuje jak już jest za póżno 13:25, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%