Zamknij
REKLAMA

Włamywacze zatrzymani i aresztowani, a łupy odzyskane (zdjęcia)

11.35, 26.09.2022 J.W. Fot. KMP Leszno Aktualizacja: 14.53, 29.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Leszczyńscy kryminalni zatrzymali w Opolu sprawców włamania do jednego z sieciowych marketów w gminie Rydzyna. Odzyskali łupy. Jeden z włamywaczy był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Do włamania doszło w miniony piątek, 23 września, w nocy - około godz. 2.30. Sprawcy dostali się do marketu wybijając szybę. Skradli papierosy różnych marek, tytoń i wkłady do e-papierosów o łącznej wartości prawie 10 tysięcy złotych.

Leszczyńskich kryminalnych trop zaprowadził do Opola, gdzie kilka godzin później zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców tego miasta. Mają oni 30 i 32 lata.

- Do ich zatrzymania doszło w ciągu garaży osiedlowych – mówi Monika Żymełka rzeczniczka leszczyńskiej policji. - W jednym z garażów policjanci znaleźli cały skradziony towar. Funkcjonariusze sprawdzili, że młodszy ze sprawców jest poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzut dokonania kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia i zostali tymczasowo aresztowani postanowieniem Sądu Rejonowego w Lesznie.

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

EłnuchEłnuch

6 0

około godziny 21,35 na stacji benzynowej obok hotelu Perła w Lesznie tankowałem auto i nagle jeden siwy chudy drugi z bmw na DGR wyskoczyli i popędzili kupić hot doga ,tak mi się przyglądali siwi szczupli brzyr=tewa by po kosciach zaśpiewała ORSZAK ANIELSKI TWĄ Dupe przyjmie pozdrawiam Fujakcjonariuszy 21:04, 26.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

szhopipipipiszhopipipipi

1 0

Policja kopuluje Ełnucha Ełnuch penetruje Policję ,dużo gejów w waszej formacji i lubią dużo mówić z pełną kiszką 15:52, 03.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%