Zamknij
REKLAMA

Pięć osób w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów na drodze nr 12 z Leszna do Gostynia

08:10, 13.02.2020 | J.W. Fot. KM PSP Leszno
REKLAMA
Skomentuj

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej pomiędzy Lesznem i Kąkolewem.

Na skrzyżowaniu krajowej ,,12'' z drogą prowadzącą w kierunku Frankowa zderzyły się bmw i opel zafira. Do kraksy doprowadził 26-letni kierowca opla, mieszkaniec gminy Osieczna, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dugiemu autu kierowanemu przez mieszkańca Leszna.
Samochodami podróżowało 6 osób, w tym 5 oplem. Po zderzeniu wszystkie były przytomne. Z informacji podanych nam przez leszczyńskich strażaków wynika, że do szpitala przewieziono wszystkie osoby z opla: dwie dziewczynki w wieku 2 i 4 lat, 26-letniego kierowcę, jego 31-letnią żonę i kobietę w wieku 81 lat. Według informacji uzyskanej z policji, karetki zabrały do szpitala trzy osoby: obie dziewczynki i 31-letnią kobietę, jednak nic groźnego się im nie stało.
Policjanci zatrzymali kierowcy opla prawo jazdy za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego i skierują do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny.
W czasie usuwania przez policję i strażaków skutków wypadku ruch na tym odcinku drogi był całkowicie wstrzymany. Oba samochody zostały mocno zniszczone. Według strażaków, straty w mieniu oszacowano na 20.000 zł.

 

(J.W. Fot. KM PSP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PiotrekPiotrek

5 0

Na tej trasie za dużo się dzieje. Chyba czas coś z tym zrobić 21:49, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone