Zamknij

Znalazły saszetkę w przymierzalni i ukradły z niej sporą kwotę! Grozi im 5 lat więzienia

16:58, 29.06.2020 | J.W. Fot. KMP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Leszczyńscy policjanci zatrzymali dwie młode kobiety, które ukradły ponad 1000 złotych w przymierzalni jednego ze sklepów.

Do kradzieży doszło kilka dni temu. Policję zawiadomiła mieszkanka Leszna, która krótko wcześniej była na zakupach w jednej z leszczyńskich galerii. W sklepie przymierzała odzież. W kabinie przymierzalni odłożyła na bok saszetkę z pieniędzmi i zapomniała ją zabrać, gdy wyszła z przymierzalni. Gdy po nią wróciła, okazało się, że ktoś ukradł z niej ponad 1000 zł.

Policjanci ustalili, że sprawczyniami kradzieży są mieszkanki powiatu śremskiego w wieku 19 i 22 lat. Kobiety korzystały z przymierzalni zaraz po wyjściu z niej mieszkanki Leszna.

Złodziejki zostały zatrzymane przez kryminalnych. Skradzionych pieniędzy nie udało się odzyskać. Sprawczynie przetraciły je. Usłyszały zarzut dokonania kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia.

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA