Zamknij

Policja i specjalistyczna grupa szukają zaginionego staruszka. Wyjechał rowerem do Wschowy i nie wrócił

14:44, 30.06.2020 | J.W. Fot. archiwum
Skomentuj
REKLAMA

Policja we Wschowie poszukuje zaginionego  81-letniego mieszkańca Przyczyny Górnej. To pan Marian - na zdjęciu.

Mężczyzna w poniedziałek około godz. 13 wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem. Miał pojechać do oddalonej o 4 kilometry Wschowy. Nie wrócił do domu.

Mężczyzna wyjechał rowerem „składakiem” w kolorze ciemnoniebieskim na dużych kołach. Był ubrany w ciemne buty, ciemne spodnie, ciemną czapkę, beżową kurtkę wiatrówkę, bordową koszulę z długim rękawem.

Do poszukiwań 81-latka włączyła się Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie prowadzi działania rozpoznawcze, analizuje teren poszukiwań, przygotowuje się do wyjazdu do akcji. Grupa jest w kontakcie z policją we Wschowie.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony po południu. Nie żyje.

 

(J.W. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA