Zamknij
REKLAMA

Szef leszczyńskiej drogówki odszedł na emeryturę. Kto przejmie wydział?

17:47, 04.09.2020 | J.W. Fot. KMP Leszno
Skomentuj
REKLAMA

Komendant Miejski Policji w Lesznie pożegnał dziś odchodzącego na emeryturę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podinspektora Dariusza Adamczaka.

 Z tej okazji w komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w której uczestniczyli także przedstawiciele samorządu miejskiego i powiatowego, czy KWP w Poznaniu.

Szef leszczyńskich policjantów podziękował naczelnikowi Adamczakowi za oddaną i zaangażowaną służbę na rzecz  bezpieczeństwa nie tylko mieszkańców Leszna i Powiatu Leszczyńskiego, ale także innych osób poruszających się po drogach naszego regionu.

Dariusz Adamczak do Policji przyjął się w 1995 roku. Pierwsze 13 lat służby związał z Wydziałem Łączności i Informatyki leszczyńskiej komendy. W 2008 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu. W 2014 roku wrócił do komendy  w Lesznie, gdzie objął stanowisko naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

 Obecnie zadania służbowe związane z kierowaniem Wydziałem Ruchu Drogowego będzie wykonywał dotychczasowy zastępca naczelnika komisarz Zbigniew Krawczyk.

 

(J.W. Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%