Zamknij
REKLAMA

Groził, że odbierze sobie życie. Uratowali go strażnicy miejscy. Dlaczego chciał to zrobić?

09:17, 01.04.2021 | jrs, Fot. Straż Miejska w Lesznie; J. Rutecka-Siadek
Skomentuj
REKLAMA

Dyżurny Straży Miejskiej w Lesznie otrzymał zgłoszenie od kobiety, która poprosiła o pomoc. Chodziło o jej syna. Twierdziła, że zażył leki w dużej ilości i popił je alkoholem.

Kiedy patrol podjechał pod wskazany adres, zastał mężczyznę leżącego na ziemi. Na widok funkcjonariuszy chwycił nóż i przyłożył go sobie do nadgarstka. Groził, że podetnie żyły. Wtedy strażnicy miejscy wycofali się z pomieszczenia, ale tylko na moment.

- Funkcjonariusz z 18-letnim stażem podjął rozmowę z mężczyzną - relacjonuje Dominik Sadowski, komendant Straży Miejskiej. 

Po kilkuminutowej dyskusji, w czasie której mężczyzna wielokrotnie powtarzał, że ma dosyć życia, udało się uspokoić sytuację.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego i policja. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

(jrs, Fot. Straż Miejska w Lesznie; J. Rutecka-Siadek )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

EtEt

6 0

Brawo brawo i do tego ta formacja również powinna być stworzona a nie do latania po mieście i szukania zdrowych ludzi bez masek 13:55, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

6 1

Szacunek dla strażników tylko, że... trzeba zadać sobie pytanie czy należy takiej osobie pomagać. Niektórzy mają naprawdę tragiczne życie i już tylko jego rychłe zakończenie może tu coś pomóc. Samobójstwo to zawsze jest poważny krok na który nie jest łatwo się zdecydować. Być może w tym przypadku Pan jakoś ułoży sobie życie i to był by ogromny sukces, ale taki cud nie zdarza się często. Prędzej, że będzie się próbował się zabić ponownie... 16:59, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%