Kandydat na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 36, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Centra Szkoleniowe - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Poddaje się okresowym sprawdzianom wiedzy i umiejętności. Składa egzamin kwalifikacyjny, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu. Poszukiwani kandydaci z terenu Leszna, Kościana, Wolsztyna i Rawicza. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe. Mile widziane: wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne), co najmniej 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Wymagania dodatkowe: dobra znajomość obsługi programów MS Word oraz MS Excel, zorientowanie na realizację celów, zorientowanie na jakość, umiejętność współpracy, nastawienie na rozwój, negocjowanie i wywieranie wpływu, podejmowanie decyzji, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, rozwiązywanie problemów, prawo jazdy kategori B. Dodatkowe informacje: Nabór będzie się składał z testu ze znajomości programów MS Word oraz MS Excel oraz rozmowy kwalifikacyjnej z elementami wywiadu kompetencyjnego - przeprowadzonej w Oddziale lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line. Uzupełnieniem informacji o kandydacie będzie badanie preferowanych stylów zachowania w pracy metodą Thomas International, będą w nim uczestniczyć osoby, które pomyślnie przejdą testy oraz rozmowę kwalifikacyjną. Skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne. Oferty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru. Oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i niepodpisanych oświadczeń nie będą rozpatrywane. Przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego warunkującego powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu wiąże się ze spełnieniem warunków określonych w art. 93 ust. 1 pkt. 1) i 2) Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, a więc osoba musi: - posiadać wyłącznie obywatelstwo polskie i korzystać w pełni z praw cywilnych i obywatelskich, - mieć nienaganną opinię i nie być karaną za przestępstwo z winy umyślnej
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Wysocka 1b, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: Sebastian Jasik
          Numer telefonu: 502 001 089
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Apliku
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          Tynkarz
          StPr/22/0381
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          montowanie i serwis instalacji urządzeń przeciwpożarowych, możliwa praca w delegacji - teren Polski
          StPr/22/0620
          wynagrodzenie od od 7 000 PLN

          przewóz osób busem. Praca weekendowa (sob. i n.) teren Polski
          StPr/22/0621
          wynagrodzenie od od 25 PLN

          znajomość i nadzorowanie procesu produkcji, technologii (kontrola produkcji, pobieranie i oznaczanie prób), kontakt z klientem (zakupu, sprzedaż, doradztwo żywieniowe), zapoznanie się z systemem HACCAP, sporządzanie dokumentów (przyjęcie towaru, sprzedaż towaru, rozliczenie klientów)
          StPr/22/0624
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          zapoznanie się z działalnością Muzeum Okręgowego w Lesznie, uczestnictwo w pracach poszczególnych działów, w tym pomoc przy obsłudze systemu sprzedaży, pomoc w pracach działu administracyjnego związanych z obsługą osób zwiedzających muzeum,zapoznanie się z ofertą edukacyjną, wystawienniczą oraz wydawniczą muzeum, zapoznanie się z zadaniami dzialu promocji i edukacji, uczestnictwo w realizowanych projektach, lekcjach itd.
          StPr/22/0626

          czytanie rysunku technicznego w celu weryfikacji poprawności wykonania zadania, obsługa maszyny CNC, dobieranie parametrów, ustawianie maszyny CNC, przygotowywanie jej do produkcji, obsługa narzędzi ślusarskich
          StPr/22/0627

          Opieka nad osobami starszymi, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach dnia codziennego, pomoc w ubieraniu się, poruszaniu się, dbanie o higienę, obowiązki związane z utrzymaniem porządku w pokojach, sanitariatach
          StPr/22/0611
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          - obsługa linii produkcyjnej, - obsługa wózka widłowego, - przygotowywanie załadunku, - praca na magazynie,
          StPr/22/0614

          obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
          StPr/22/0618

          zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, przygotowanie towaru do sprzedaży, sprawdzanie terminów ważności produktów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość w sklepie
          StPr/22/0619