Porządkowa

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzątanie zleconych obiektów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.07.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych, faktur kosztowych do wewnętrznego systemu ewidencji, - prace administracyjne, - prowadzenie wstępnej windykacji
    StPr/22/0791
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    prace pomocnicze przy wypieku pieczywa
    StPr/22/0789
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Stały nadzór nad osobami przebywającymi, kąpiącymi się w niecce basenowej, w razie potrzeby reagowanie i udzielanie pomocy ratowniczej i medycznej.
    StPr/22/0785
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Podłączanie instalacji fotowoltaicznych - praca również w delegacjach na terenie kraju
    StPr/22/0779
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach budowlanych na terenie Polski.
    StPr/22/0781
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Kompleksowa obsługa klienta hurtowego, detalicznego oraz internetowego.
    StPr/22/0783
    wynagrodzenie od od 1 550 PLN

    Sprawdzanie i zatwierdzanie not odsetkowych, dekretowanie i zatwierdzanie rejestru zakupów, księgowanie wyciągów bankowych.
    StPr/22/0778

    Prowadzenie gospodarstwa domowego i opieka nad seniorem
    StPr/22/0425
    wynagrodzenie od od 7 500 PLN

    prowadzenie spraw kancelaryjno - biurowych, nauka sporządzania umów, kontraktów, wystawianie faktur, prowadzenie rejestrów urlopowych, prowadzenie archiwum, obsługa urządzeń biurowych,
    StPr/22/0768
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    nauczanie przedmiotu matematyka w liceum ogólnokształcącym
    StPr/22/0761
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN