Pracownik ds. gospodarki odpadami

Miejsce pracy: 17 Stycznia 90, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Stanowisko urzędnicze ds. gospodarki odpadami biuro obsługi klienta) w Referacie Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Zakres podstawowych czynności wykonywanych na stanowisku: 1. Przyjmowanie i weryfikacja deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 2. Obsługa systemu informatycznego w zakresie działalności jednostki, w tym: wprowadzanie do systemu deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3. Prowadzenie ewidencji i statystyk związanych z wymiarem opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach. 4. Obsługa klienta (właścicieli nieruchomości) w zakresie składanych deklaracji, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi. 5. Kontrolowanie bezpośrednie nieruchomości zamieszkałych w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi. 6. Kontrolowanie realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa dotyczących funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w tym obowiązku złożenia deklaracji. 7. Przygotowanie projektów pism skierowanych do właścicieli nieruchomości w zakresie wymiaru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i przestrzegania przepisów dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość pakietu MS Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: 1. Wymagania niezbędne od kandydatów: a) obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych), b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, c) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, d) nieposzlakowana opinia, e) wykształcenie wyższe, f) znajomość przepisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy Ordynacja podatkowa, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, g) znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet) i urządzeń biurowych, h) prawo jazdy kat. B., 2. Wymagania dodatkowe od kandydatów: a) preferowany kierunek wykształcenia: ochrona środowiska, administracja, b) doświadczenie zawodowe w administracji publicznej, w szczególności w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego, c) umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, d) odpowiedzialność, obowiązkowość, samodzielność i zaangażowanie, e) umiejętność pracy w zespole, rzetelność, systematyczność. f) umiejętność właściwego organizowania pracy i ustalania priorytetów. g) umiejętność redagowania i przygotowywania pism, korzystanie z przepisów prawa. h) umiejętność logicznego myślenia. i) wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 17 Stycznia 90, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 65 529 49 34
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny, 2. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - do pobrania ze strony www.bip.kzgrl.pl (zakładka: praca - w załącznikach do niniejszego ogłoszenia), 3. kopie dokumentów potwierdzające spełnienie wy
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: termin składania dok. do dnia 19.08.2022 r., Godziny : do godz. 15:00
      - przygotowanie i wystawianie dokumentów sprzedaży usług, - dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji, - prowadzenie spraw związanych z łącznością telefoniczną, - zamawianie artykułów biurowych, - dbanie o wizerunek firmy.
      StPr/22/0796
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      montaż instalacji sanitarnych tzw. biały montaż (montowanie wanien, umywalek, brodzików, sedesów itp.
      StPr/22/0797

      produkcja mebli na wymiar, skręcanie, montaż mebli na stolarni
      StPr/22/0799

      mile widziane doświadczenie w sprzedaży - profesjonalna obsługa Klienta - prezentacja towaru - obsługa kasy fiskalnej - czynny udział w tworzeniu zaangażowanego zespołu Możliwość pracy na pełen etat lub 1/2 lub 3/4 etatu.
      StPr/22/0802
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      składanie drewna - praca na terenie Leszna i okolic
      StPr/22/0795

      - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych, faktur kosztowych do wewnętrznego systemu ewidencji, - prace administracyjne, - prowadzenie wstępnej windykacji
      StPr/22/0791
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      prace pomocnicze przy wypieku pieczywa
      StPr/22/0789
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      Stały nadzór nad osobami przebywającymi, kąpiącymi się w niecce basenowej, w razie potrzeby reagowanie i udzielanie pomocy ratowniczej i medycznej.
      StPr/22/0785
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Podłączanie instalacji fotowoltaicznych - praca również w delegacjach na terenie kraju
      StPr/22/0779
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach budowlanych na terenie Polski.
      StPr/22/0781