Inspektor

Miejsce pracy: Jana Dekana 4, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku: - przeprowadza czynności związane z wykonywaniem i udokumentowaniem prawnej kontroli metrologicznej przyrządów pomiarowych, - przeprowadza wzorcowania przyrządów pomiarowych i dokumentuje te czynności w celu wydania świadectwa wzorcowania, - udziela wyjaśnień interesantom w sprawach dotyczących przepisów ustawy Prawo o miarach w celu poinformowania ich o obowiązujących w tym obszarze przepisach prawnych, - przeprowadza ekspertyzy metrologiczne przyrządów pomiarowych i dokumentuje te czynności w celu wydania świadectwa ekspertyzy, - bierze udział w czynnościach kontrolnych w celu zapewnienia należytego nadzoru nad użytkownikami przyrządów pomiarowych oraz innymi podmiotami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 180,02 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagania niezbędne: wykształcenie: średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe): wykształcenie wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych, doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok, kursy lub szkolenia metrologiczne, znajomość ustawy Prawo o miarach oraz Kodeksu postępowania administracyjnego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Krakowska 19, 60-931 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Wilma
      Numer telefonu: 61 856 72 81
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Aplikacja musi zawierać: CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kategorii B, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadcz
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - elektroniczny formularz na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl/wielkopolskie/leszno/inspektor,10
      - Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z zamówieniem, - wystawianie faktur korygujących, - wprowadzanie faktur i faktur korygujących zakup towaru, - składanie zamówień u kontrahentów, - obsługa kasy fiskalnej oraz poczty elektronicznej.
      StPr/22/1001
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      - Organizacja recepcji (m.in. obsługa aplikacji służącej do zarządzania salonem barberskim, powitanie klientów) - obsługa kasy fiskalnej, - przygotowywanie stanowiska do pracy, - wykonywanie zabiegów pomocniczych (np. mycie głowy), - dbanie o czystość zakładu barberskiego, - odbieranie telefonów oraz odpisywanie na wiadomości, - prowadzenie profilu w social mediach (przygotowywanie postów, wykonywanie zdjęć strzyżeń)
      StPr/22/1003

      Nauka języków obcych w żłobkach i przedszkolach na terenie Leszna
      StPr/22/0989
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      prace proste przy: pakowaniu, magazynowaniu, składaniu towarów, pracach porządkowych, odseparowywaniu oraz kontroli towarów w podziale na dobre i wadliwe. Prace powyższe mogą być wykonywane za pomocą prostych narzędzi, m.in. kontrolno-pomiarowych.
      StPr/22/0990
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Pomocnicze prace budowlane
      StPr/22/0991
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Wykonywanie prac murarskich
      StPr/22/0992
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wykonywanie prac szalunkowych
      StPr/22/0993

      Wykonywanie prac zbrojarskich
      StPr/22/0994

      utrzymywanie porządku i czystości na powierzonym obiekcie
      StPr/22/0995

      obsługa klienta ( obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego), wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie dokumentów zakupu, zamawianie towaró, dbanie o porządek stanowiska pracy
      StPr/22/0561