Kierownik sklepu /z-ca kierownika

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy, - zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy, - motywowanie, rozwój i organizacja pracy podległego zespołu, - dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy, - zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, - realizacja planowanego poziomu sprzedaży.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie w pracy w handlu, doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu, odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
        Numer telefonu: 655295067
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV Spotkanie z pracodawcą dnia 05.10.2022 r. od godz. 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesznie sala 25 wejście B
        - Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z zamówieniem, - wystawianie faktur korygujących, - wprowadzanie faktur i faktur korygujących zakup towaru, - składanie zamówień u kontrahentów, - obsługa kasy fiskalnej oraz poczty elektronicznej.
        StPr/22/1001
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        - Organizacja recepcji (m.in. obsługa aplikacji służącej do zarządzania salonem barberskim, powitanie klientów) - obsługa kasy fiskalnej, - przygotowywanie stanowiska do pracy, - wykonywanie zabiegów pomocniczych (np. mycie głowy), - dbanie o czystość zakładu barberskiego, - odbieranie telefonów oraz odpisywanie na wiadomości, - prowadzenie profilu w social mediach (przygotowywanie postów, wykonywanie zdjęć strzyżeń)
        StPr/22/1003

        Nauka języków obcych w żłobkach i przedszkolach na terenie Leszna
        StPr/22/0989
        wynagrodzenie od od 1 505 PLN

        prace proste przy: pakowaniu, magazynowaniu, składaniu towarów, pracach porządkowych, odseparowywaniu oraz kontroli towarów w podziale na dobre i wadliwe. Prace powyższe mogą być wykonywane za pomocą prostych narzędzi, m.in. kontrolno-pomiarowych.
        StPr/22/0990
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Pomocnicze prace budowlane
        StPr/22/0991
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Wykonywanie prac murarskich
        StPr/22/0992
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Wykonywanie prac szalunkowych
        StPr/22/0993

        Wykonywanie prac zbrojarskich
        StPr/22/0994

        utrzymywanie porządku i czystości na powierzonym obiekcie
        StPr/22/0995

        obsługa klienta ( obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego), wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie dokumentów zakupu, zamawianie towaró, dbanie o porządek stanowiska pracy
        StPr/22/0561