Magazynier

Miejsce pracy: Śniadeckich 9/a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towarów z samochodu, przewóz towarów między oddziałami oraz do Klientów, dbanie o czystość samochodów, dbanie o weryfikację stanu technicznego samochodów, przyjmowanie, sprawdzanie dostaw i rozładunek towarów, weryfikacja i kompletowanie zamówień oraz towarów wysyłki, obsługa wózków widłowych (mile widziane uprawnienia), gotowość łączenia pracy kierowcy z pracą na magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie komputerowym, sortowanie towaru według ustalonej organizacji pracy magazynu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.11.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Volta Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
        Numer telefonu: 655295067
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych oraz ciągów komunikacyjnych 3/4 etatu
        StPr/22/1098
        wynagrodzenie od od 2 257,5 PLN

        sprzątanie pomieszczeń w ośrodku zdrowia
        StPr/22/1099

        sprzątanie kwater mieszkalnych 1/4 etatu
        StPr/22/1101
        wynagrodzenie od od 1 100 PLN

        Pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowanie materiałów do zajęć, realizacji planu dnia grupy przedszkolnej.
        StPr/22/1102
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        sprzątanie biur, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sprzątanie toalet, itp. 1/2 etatu
        StPr/22/1103
        wynagrodzenie od od 1 800 PLN

        docieplanie budynków, malowanie, szpachlowanie. Praca na terenie Polski
        StPr/22/1096
        wynagrodzenie od od 19,7 do 22 PLN

        odśnieżanie w okresie zimowym, sprzątanie terenu zewnętrznego, zamiatanie liści, koszenie trawy, wyrywanie chwastów itp. 1/8 etatu
        StPr/22/1097
        wynagrodzenie od od 450 PLN

        - bieżąca obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych - przygotowanie ofert handlowych - aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami - aktywny udział w działaniach promocyjnych - sporządzanie raportów - dbanie o właściwe zatowarowanie i ekspozycję towarów handlowych - po odbytym wdrożeniu nastawienie na realizacja planu sprzedaży
        StPr/22/1092

        Praca przy budowie sieci i stacji gazowych. Gotowość do pracy w delegacji. Istnieje możliwość zdobycia zawodu SPAWACZA
        StPr/22/1093
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        sprzedaż wyrobów cukierniczych.
        StPr/22/1087
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN