Sprzedawca

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzedaż wyrobów cukierniczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 24.11.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie w sprzedaży art. spożywczych, komunikatywność, kultura osobista. Gotowość do pracy do godziny 20:00 oraz w weekendy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych oraz ciągów komunikacyjnych 3/4 etatu
    StPr/22/1098
    wynagrodzenie od od 2 257,5 PLN

    sprzątanie pomieszczeń w ośrodku zdrowia
    StPr/22/1099

    sprzątanie kwater mieszkalnych 1/4 etatu
    StPr/22/1101
    wynagrodzenie od od 1 100 PLN

    Pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowanie materiałów do zajęć, realizacji planu dnia grupy przedszkolnej.
    StPr/22/1102
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    sprzątanie biur, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sprzątanie toalet, itp. 1/2 etatu
    StPr/22/1103
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN

    docieplanie budynków, malowanie, szpachlowanie. Praca na terenie Polski
    StPr/22/1096
    wynagrodzenie od od 19,7 do 22 PLN

    odśnieżanie w okresie zimowym, sprzątanie terenu zewnętrznego, zamiatanie liści, koszenie trawy, wyrywanie chwastów itp. 1/8 etatu
    StPr/22/1097
    wynagrodzenie od od 450 PLN

    - bieżąca obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych - przygotowanie ofert handlowych - aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami - aktywny udział w działaniach promocyjnych - sporządzanie raportów - dbanie o właściwe zatowarowanie i ekspozycję towarów handlowych - po odbytym wdrożeniu nastawienie na realizacja planu sprzedaży
    StPr/22/1092

    Praca przy budowie sieci i stacji gazowych. Gotowość do pracy w delegacji. Istnieje możliwość zdobycia zawodu SPAWACZA
    StPr/22/1093
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    sprzedaż wyrobów cukierniczych.
    StPr/22/1087
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN