Kursant/Policjant

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po zakończeniu szkoły policyjnej, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby patrolowo- interwencyjnej lub ruchu drogowego na terenie jednostki do której zostanie przydzielony. Pracodawca jednak oferuje możliwość zabiegania o pracę w służbie śledczej, kryminalnej lub innych w zależności od potrzeb i szczególnych predyspozycji kandydatów. Pensja płacona jest miesięcznie "z góry" to oznacza, że z dniem przyjęcia otrzymuje się pierwszą płacę, która wzrasta wraz z wysługą lat i zajmowanym stanowiskiem.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 19.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane jest prawo jazdy o jak najwyższych kategoriach. Do przyjęcia jednak nie jest wymagane żadne. Policja jako instytucja nie oczekuje od kandydatów żadnego doświadczenia. Osoby przyjmowane są już po ukończeniu szkoły średniej (każdej), matura nie jest konieczna. Kandydat zostaje przygotowywany w szkołach policyjnych. Szkolenie trwa ponad 6 miesięcy. Podczas szkolenia zapewniane jest zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Dobór poprzedzony jest postpowaniem rekrutacyjnym (testy, sprawdzenia, badania itp.)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jana Kochanowskiego 2a, 60-844 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 47 77 128 15
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: - podanie o przyjcie do służby, - wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata do służby (część A i B) dostępny na stronie: www.wielkopolska.policja.gov.pl, - kserokopie dokumentów potwierdzających wyksztalcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do
    przekazania dokumentów:
    Termin: wstępnie telefonicznie, Godziny : 07.30-15.30
    - obsługa aparatury monitorującej warunki mikroklimatyczne w magazynach i na salach ekspozycyjnych, - prowadzenie prac konserwatorskich przy obiektach zabytkowych z zakresu rzeźby, rzemiosła artystycznego i malarstwa pod nadzorem konserwatora, - wykonywanie innych zadań zleconych
    StPr/23/0117
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    - udostępnianie i popularyzacja zbiorów biblioteki, prowadzenie rejestrów wypozyczeń, - współpraca w gromadzeniu zbiorów regionalnych, - realizacja różnych form popularyzacji wiedzy o regionie, - rzetelna, uprzejma i zachęcająca do korzystania z biblioteki obsługa czytelników
    StPr/23/0120

    montaż płyt kartonowo-gipsowych, stelaży, proste prace budowlane
    StPr/23/0122
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    obsługa klienta, umawianie spotkań, pozyskiwanie klientów indywidualnych i firmowych, przedstawianie ubezpieczeń,
    StPr/23/0124
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    spawanie elementów metalowych wg rysunków, wykonywanie urzadzeń pomocnicznych
    StPr/23/0107

    programowanie systemów alarmowych, montaż i serwis systemów alarmowych
    StPr/23/0108

    Osoba na tym stanowisku: - Opracowuje interpretacje przepisów prawa podatkowego w indywidualnych sprawach w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski zainteresowanych - Opracowuje odpowiedzi na środki odwoławcze w tym skargi kierowane do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przez wnioskodawcę na wydane indywidualne interpretacje w celu obrony zaskarżonego rozstrzygnięcia - Prowadzi rejestr spraw przy użyciu programu komputerowego wspomagającego obieg dokumentów - Współpracuje przy opracowywaniu skarg kasacyjnych kierowanych do Naczelnego Sądu Administracyjnego w celu obrony wydanej interpretacji indywidualnej uchylonej przez WSA - Przygotowuje wystąpienia do Ministerstwa Finansów kierowane za pośrednictwem Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej w sprawach dotyczących wniosków o wydanie interpretacji indywidualnej - Przygotowuje i prowadzi szkolenia kaskadowe w celu przekazania zdobytej wiedzy pozostałym pracownikom
    StPr/23/0106
    wynagrodzenie od od 4 234,6 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych
    StPr/23/0103

    sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/23/0095
    wynagrodzenie od od 1 745 PLN

    Praca w kawiarni Lulu Cafe. Obsługa gości, prace porządkowe, dbanie o czystość w miejscu pracy
    StPr/23/0096
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN