Rewident taboru

Miejsce pracy: Zacisze 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Rewident taboru jest odpowiedzialny za weryfikację stanu technicznego oraz drobną naprawę taboru kolejowego. Wykonuje próby hamulców zespolonych przed odjazdem pociągu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 24.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku rewidenta lub mechanika. Zapewniamy w trakcie zatrudnienia szkolenie zawodowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i umiejętności. Komunikatywność, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy w systemie równoważnym czasu pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PKP Cargo S.A. Zachodni Zakład Spółki
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kolejowa 23, 60-717 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    - obsługa aparatury monitorującej warunki mikroklimatyczne w magazynach i na salach ekspozycyjnych, - prowadzenie prac konserwatorskich przy obiektach zabytkowych z zakresu rzeźby, rzemiosła artystycznego i malarstwa pod nadzorem konserwatora, - wykonywanie innych zadań zleconych
    StPr/23/0117
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    - udostępnianie i popularyzacja zbiorów biblioteki, prowadzenie rejestrów wypozyczeń, - współpraca w gromadzeniu zbiorów regionalnych, - realizacja różnych form popularyzacji wiedzy o regionie, - rzetelna, uprzejma i zachęcająca do korzystania z biblioteki obsługa czytelników
    StPr/23/0120

    montaż płyt kartonowo-gipsowych, stelaży, proste prace budowlane
    StPr/23/0122
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    obsługa klienta, umawianie spotkań, pozyskiwanie klientów indywidualnych i firmowych, przedstawianie ubezpieczeń,
    StPr/23/0124
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    spawanie elementów metalowych wg rysunków, wykonywanie urzadzeń pomocnicznych
    StPr/23/0107

    programowanie systemów alarmowych, montaż i serwis systemów alarmowych
    StPr/23/0108

    Osoba na tym stanowisku: - Opracowuje interpretacje przepisów prawa podatkowego w indywidualnych sprawach w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski zainteresowanych - Opracowuje odpowiedzi na środki odwoławcze w tym skargi kierowane do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przez wnioskodawcę na wydane indywidualne interpretacje w celu obrony zaskarżonego rozstrzygnięcia - Prowadzi rejestr spraw przy użyciu programu komputerowego wspomagającego obieg dokumentów - Współpracuje przy opracowywaniu skarg kasacyjnych kierowanych do Naczelnego Sądu Administracyjnego w celu obrony wydanej interpretacji indywidualnej uchylonej przez WSA - Przygotowuje wystąpienia do Ministerstwa Finansów kierowane za pośrednictwem Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej w sprawach dotyczących wniosków o wydanie interpretacji indywidualnej - Przygotowuje i prowadzi szkolenia kaskadowe w celu przekazania zdobytej wiedzy pozostałym pracownikom
    StPr/23/0106
    wynagrodzenie od od 4 234,6 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych
    StPr/23/0103

    sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/23/0095
    wynagrodzenie od od 1 745 PLN

    Praca w kawiarni Lulu Cafe. Obsługa gości, prace porządkowe, dbanie o czystość w miejscu pracy
    StPr/23/0096
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN