Zamknij

Projektant konstrukcyjno-budowlany

Miejsce pracy: Geodetów 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pomoc przy projektowaniu zagospodarowania terenu, obiektów wodnych oraz instalacji artystycznych, opracowanie rysunków konstrukcyjnych, wykonanie dokumentacji architektoniczno-budowlanej, wykonanie projektów technicznych, wykonanie kosztorysów. Pracodawca gwarantuje przyuczenie do stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Wymagania konieczne
  • średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budowlane, elektryczne, instalacje sanitarne
    Uprawnienia:
    • czytanie dokumentacji technicznej - rysunku
      Wymagania dodatkowe
      • znajomość programów do kosztorysowania
      • obsługa programu AUTOCAD
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WATER CONCEPT - ROBERT KUSIK
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Geodetów 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Robert Kusik
        Numer telefonu: 500 762 999
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Przewóz osób taksówką- możliwość wykonywania pracy w weekendy lub w godzinach popołudniowych Możliwość pracy na pełen etat lub 1/2
        StPr/24/0375
        wynagrodzenie od od 2 121 PLN

        Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata.
        StPr/24/0373
        wynagrodzenie od od 4 250 PLN

        pełen zakres usług fryzjerskich
        StPr/24/0362
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Sprzątanie terenów wewnętrznych oraz zewnętrznych galerii handlowej w Lesznie.
        StPr/24/0363
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        Praca terapeutyczna z dziećmi i wsparcie psychologiczne dla rodziców.
        StPr/24/0364
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        StPr/24/0365
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        prace naprawcze, drobne prace remontowe, utrzymywanie terenów zielonych (koszenie trawy, przycinanie krzewów)
        StPr/24/0366
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        - wykonywanie prac wykończeniowych, - prace na wysokości do 3m, - praca przy uzyciu piły stołowej,
        StPr/24/0354

        praca z cudzoziemcami, obywatelami Gruzji, Turcji i Azerbejdżanu. Rejestracja pracowników, prac z dokumentami. Wyjaśnianie zasad pracy, w razie potrzeby pomoc z barierą językową
        StPr/24/0358

        proste prace ogólobudowlane (m.in. ocieplenia budynków, fasady, malowanie)
        StPr/24/0348