Zamknij

Stanowisko ds. zamówień publicznych w Biurze Zamówień Publicznych

Nr oferty: StPr/24/0265Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kazimierza Karasia 15, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pracownik będzie odpowiadał m. in. za: weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych w Urzędzie Miasta Leszna zamówień publicznych i akceptowanie ich pod kątem zgodności z ustawą - Prawo zamówień publicznych oraz obowiązującymi w Urzędzie Regulaminami Udzielania Zamówień Publicznych; pomoc w opracowaniu i przygotowaniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego o wartości przekraczającej kwotę 130 000 złotych netto oraz o wartości poniżej kwoty 130 000 złotych netto, na potrzeby realizowanych, przez wydziały merytoryczne Urzędu Miasta Leszna, zamówień publicznych, z uwzględnieniem wsparcia komórek merytorycznych; przygotowanie i prowadzenie, we współpracy z odpowiednimi komórkami merytorycznymi Urzędu oraz wybranym brokerem ubezpieczeniowym, postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków na rzecz Urzędu i jednostek organizacyjnych Miasta Leszna wskazanych przez Prezydenta; prowadzenie rejestru (dopuszczalne elektronicznie) przeprowadzonych postępowań oraz sporządzanie planu postępowań o udzielenie zamówień, jakie zamierza przeprowadzić w danym roku budżetowym Miasto Leszno oraz jego aktualizacja; zamieszczenie planu postępowań oraz jego aktualizacji na stronie internetowej www.bip.leszno.pl oraz w Biuletynie Zamówień Publicznych; udział w pracach Komisji Przetargowych powoływanych w związku z zamówieniami publicznymi. Szczegółowy opis stanowiska pracy można pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej: https://bip.leszno.pl/oferta-pracy/11685/stanowisko-ds-zamowien-publicznych-w-biurze-zamowien-publicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania niezbędne od kandydatów: 1)obywatelstwo polskie, 2)pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3)brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 4)nieposzlakowana opinia, 5)wykształcenie wyższe, 6)udokumentowany co najmniej roczny staż pracy na stanowiskach administracyjno-biurowych, 7)udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi, 8)znajomość ustaw: Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych (przepisy prawne regulujące problematykę zamówień publicznych), o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, o ochronie danych osobowych, o dostępie do informacji publicznej, o ochronie informacji niejawnych. Wymagania dodatkowe od kandydatów: 1)wykształcenie: wyższe prawnicze i/lub studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych, 2)co najmniej roczny staż pracy i/lub doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi w administracji publicznej, 3)znajomość i umiejętność stosowania przepisów, ustaw i rozporządzeń oraz innych obowiązujących przepisów związanych z realizacją zadań merytorycznych stanowiska, 4)umiejętność logicznego myślenia, pracy w zespole, wysławiania się i słuchania, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, sumienność, rzetelność, umiejętność dostosowywania się do zmieniającej sytuacji, sprawna organizacja przedsięwzięć, 5)praca wymaga obsługi komputera (pakietu MS OFFICE, w tym Excel) i urządzeń biurowych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Urząd Miasta Leszna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kazimierza Karasia 15, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 65 529 81 34
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Aplikacja musi zawierać (wymagane dokumenty): 1)list motywacyjny, 2)wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony www.bip.leszno.pl (dział: Urząd Miasta Praca, w załącznikach do niniejszego ogłosze
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: do dnia 08 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00
      Przewóz osób taksówką- możliwość wykonywania pracy w weekendy lub w godzinach popołudniowych Możliwość pracy na pełen etat lub 1/2
      StPr/24/0375
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata.
      StPr/24/0373
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 250 PLN

      pełen zakres usług fryzjerskich
      StPr/24/0362
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Sprzątanie terenów wewnętrznych oraz zewnętrznych galerii handlowej w Lesznie.
      StPr/24/0363
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Praca terapeutyczna z dziećmi i wsparcie psychologiczne dla rodziców.
      StPr/24/0364
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/24/0365
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      prace naprawcze, drobne prace remontowe, utrzymywanie terenów zielonych (koszenie trawy, przycinanie krzewów)
      StPr/24/0366
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      - wykonywanie prac wykończeniowych, - prace na wysokości do 3m, - praca przy uzyciu piły stołowej,
      StPr/24/0354

      praca z cudzoziemcami, obywatelami Gruzji, Turcji i Azerbejdżanu. Rejestracja pracowników, prac z dokumentami. Wyjaśnianie zasad pracy, w razie potrzeby pomoc z barierą językową
      StPr/24/0358

      proste prace ogólobudowlane (m.in. ocieplenia budynków, fasady, malowanie)
      StPr/24/0348
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024