Zamknij

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych oraz ciągów komunikacyjnych 1/2 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie na ww. stanowisku, chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Przewóz osób taksówką- możliwość wykonywania pracy w weekendy lub w godzinach popołudniowych Możliwość pracy na pełen etat lub 1/2
    StPr/24/0375
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata.
    StPr/24/0373
    wynagrodzenie od od 4 250 PLN

    pełen zakres usług fryzjerskich
    StPr/24/0362
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Sprzątanie terenów wewnętrznych oraz zewnętrznych galerii handlowej w Lesznie.
    StPr/24/0363
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Praca terapeutyczna z dziećmi i wsparcie psychologiczne dla rodziców.
    StPr/24/0364
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    StPr/24/0365
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    prace naprawcze, drobne prace remontowe, utrzymywanie terenów zielonych (koszenie trawy, przycinanie krzewów)
    StPr/24/0366
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    - wykonywanie prac wykończeniowych, - prace na wysokości do 3m, - praca przy uzyciu piły stołowej,
    StPr/24/0354

    praca z cudzoziemcami, obywatelami Gruzji, Turcji i Azerbejdżanu. Rejestracja pracowników, prac z dokumentami. Wyjaśnianie zasad pracy, w razie potrzeby pomoc z barierą językową
    StPr/24/0358

    proste prace ogólobudowlane (m.in. ocieplenia budynków, fasady, malowanie)
    StPr/24/0348