Zamknij

pracownik fizyczny podczas eventu

Nr oferty: 311952Dodane przez: MBP Leszno

Miejsce pracy: Szybowników 1/-, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: prace fizyczne podczas eventu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 21.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 do 32
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Język:
  • polski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: ukończone 18 lat, aktualne badania sanepidu
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JOB IMPULSE POLSKA SP Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Słowiańska 63, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty: brak
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny: Przez stronę internetową
    Instruktor nauki jazdy kat. C
    StPr/24/0424
    wynagrodzenie od od 45 PLN

    Wykonywanie masaży balijskich i tajskich
    StPr/24/0425
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    - prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, - sporządzanie sprawozdań i deklaracji (w tym: ZUS, US, GUS), - księgowanie, dekretacja faktur zakupu i innych dokumentów księgowych, - rozliczanie podatku VAT, inwestycji, remontów, - terminowe dokonywanie płatności na rzecz kontrahentów, - rozliczanie kosztów remontów w czasie, - uzgadnianie sald kont księgi głównej, - kontrola realizacji planów finansowych.
    StPr/24/0422
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Obsługa gości w lokalu, przyjmowanie zamówień telefonicznych, wydawanie gotowych posilków i napoi dla gości na sali, sprzątanie stolików i sali, obsługa systemu POS
    StPr/24/0423
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Przygotowywanie potraw z menu, pomoc w obsłudze klienta, dbałość o czystość w miejscu pracy
    StPr/24/0414
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    wykonywanie strzyżeń męskich, modelowanie włosów,
    StPr/24/0415
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - prowadzenie bieżącej dokumentacji sekretariatu, - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, - załatwianie bieżących spraw w terenie, - wykonywanie innych czynności związanych z pracą na zajmowanym stanowisku, zleconych przez przełożonych,
    StPr/24/0417
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    wykonywanie czynności pomocniczych w przygotowaniu korespondencji do wysyłki, pomoc w archiwizacji dokumentów, obsługa sekretariatu Starosty lub punktu informacyjnego, pomoc w innych wydziałach w razie wystąpienia konieczności, obsługa kserokopiarki, obsługa telefonu i faksu.
    StPr/24/0419
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Główny zakres wykonywanej pracy to: stylizacja paznokci, manicure - pedicure, zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry, Mile widziane doświadczenie w stylizacji rzęs i innych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej jednak nie są one koniecznością.
    StPr/24/0409

    Praca specjalisty w obszarze wspierania i koordynowania trudności w funkcjonowaniu w grupie, praca terapeutyczna z dziećmi przedszkolnymi w redukcji traumatycznych przeżyć doświadczeń, wsparcie dla rodziców i nauczycieli, prowadzenie badań diagnostycznych, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
    StPr/24/0408
    wynagrodzenie od od 2 152 PLN