Zamknij

Stanowisko ds. poświadczeń

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 36, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zapewnienie prawidłowości poświadczeń danych zewidencjonowanych na kontach ubezpieczonych dla celów świadczeń z ubezpieczeń społecznych oraz na wnioski ubezpieczonych i uprawnionych podmiotów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: nauki społeczne, administracja
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane: - wykształcenie wyższe (nauki społeczne, administracja) - minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi Wymagania dodatkowe: - umiejętność obsługi pakietu MS Office - podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wysocka 1b, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 62 735 71 66
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/hrlink-job-offers/1/stanowisko-ds_-poswiadczen/3346190
        Preferowane formy kontaktu: telefon, inny, Termin: Termin kładania dokumentów: 14.05.2024
        Instruktor nauki jazdy kat. C
        StPr/24/0424
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        Wykonywanie masaży balijskich i tajskich
        StPr/24/0425
        wynagrodzenie od od 30 PLN

        - prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, - sporządzanie sprawozdań i deklaracji (w tym: ZUS, US, GUS), - księgowanie, dekretacja faktur zakupu i innych dokumentów księgowych, - rozliczanie podatku VAT, inwestycji, remontów, - terminowe dokonywanie płatności na rzecz kontrahentów, - rozliczanie kosztów remontów w czasie, - uzgadnianie sald kont księgi głównej, - kontrola realizacji planów finansowych.
        StPr/24/0422
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Obsługa gości w lokalu, przyjmowanie zamówień telefonicznych, wydawanie gotowych posilków i napoi dla gości na sali, sprzątanie stolików i sali, obsługa systemu POS
        StPr/24/0423
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Przygotowywanie potraw z menu, pomoc w obsłudze klienta, dbałość o czystość w miejscu pracy
        StPr/24/0414
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        wykonywanie strzyżeń męskich, modelowanie włosów,
        StPr/24/0415
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        - prowadzenie bieżącej dokumentacji sekretariatu, - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, - załatwianie bieżących spraw w terenie, - wykonywanie innych czynności związanych z pracą na zajmowanym stanowisku, zleconych przez przełożonych,
        StPr/24/0417
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        wykonywanie czynności pomocniczych w przygotowaniu korespondencji do wysyłki, pomoc w archiwizacji dokumentów, obsługa sekretariatu Starosty lub punktu informacyjnego, pomoc w innych wydziałach w razie wystąpienia konieczności, obsługa kserokopiarki, obsługa telefonu i faksu.
        StPr/24/0419
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Główny zakres wykonywanej pracy to: stylizacja paznokci, manicure - pedicure, zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry, Mile widziane doświadczenie w stylizacji rzęs i innych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej jednak nie są one koniecznością.
        StPr/24/0409

        Praca specjalisty w obszarze wspierania i koordynowania trudności w funkcjonowaniu w grupie, praca terapeutyczna z dziećmi przedszkolnymi w redukcji traumatycznych przeżyć doświadczeń, wsparcie dla rodziców i nauczycieli, prowadzenie badań diagnostycznych, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
        StPr/24/0408
        wynagrodzenie od od 2 152 PLN