Mechanik pojazdów samochodowych - budowlanych (koparki kołowe)

Miejsce pracy: Spółdzielcza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: bieżące naprawy, przeglądy okresowe pojazdów 0T1, 0T2, dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Wymagania pożądane
        • prawo jazdy kat. C
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki pojazdów i maszyn budowlanych - koparki kołowe
          Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Spółdzielcza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 655256000
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt wstępnie telefoniczny
          Zapewnienie opracowania spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji i korespondencji
          StPr/19/0463
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          pomoc w pracach kuchennych, zmywanie, sprzatanie, obróbka warzyw i mięsa
          StPr/19/0459
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie towaru na sklep - rozkładanie towaru na sklepie - dbałość o czystość w miejscu pracy
          StPr/19/0460

          obsługa klienta, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa kasy fiskalnej
          StPr/19/0455

          Montaż wind - praca w delegacji.
          StPr/19/0452

          praca z projektem budowlanym i kosztorysem, wyszukiwanie ofert, dokonywanie obmiarów budynku, praca z programem norma pro, sporządzanie dokumentacji powykonawczej, przygotowywanie dokumentów odbiorowy
          StPr/19/0453
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, praca na kasie
          StPr/19/0445

          StPr/19/0446

          StPr/19/0447

          obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, urządzeń biurowych, obsługa programu shall bussines, wystawianie faktur, przyjmowanie towaru, zamawianie towaru, utrzymanie czystości na stanowisku
          StPr/19/0448