Mechanik pojazdów samochodowych - budowlanych (koparki kołowe)

Miejsce pracy: Spółdzielcza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: bieżące naprawy, przeglądy okresowe pojazdów 0T1, 0T2, dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Wymagania pożądane
        • prawo jazdy kat. C
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki pojazdów i maszyn budowlanych - koparki kołowe
          Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Spółdzielcza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 655256000
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt wstępnie telefoniczny
          1)sprzątanie szatni pracowników fizycznych oraz sanitariatów, pryszniców i stołówki na terenie zakładu przy ul. C.K. Norwida 4 w Lesznie, 2) sprzątanie sanitariatów w Mini ZOO w Lesznie (Park Tysiącle
          StPr/19/0275
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          Sprzątanie klatek schodowych
          StPr/19/0270
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          przyjmowanie telefonów, zapisy klientów, kasowanie wpłat od klientów
          StPr/19/0272

          transport towarów na terenie Polski
          StPr/19/0273
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          pełen zakres usług fryzjerskich
          StPr/19/0257

          dezynfekcja sprzętu i stanowiska pracy, przygotowanie klienta, wycie i masaż głowy, ondulacja wodna, strzyżenie damskie, męskie, dzieci, strzyżenie brody i wąsów, rozjaśnianie oraz dekoloryzacja włosó
          StPr/19/0259
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          przyjmowanie i podział korespondencji, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, wpisywanie pism do książki nadawczej oraz dziennika korespondencji, sporządzanie oraz prowadzenie korespondencj
          StPr/19/0260

          obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki
          StPr/19/0261

          Utrzymywanie czystości na terenie marketu
          StPr/19/0262
          wynagrodzenie od 1 950 - 2 250 PLN

          dowóz pracowników na budowe (Poznań, Wrocław), drobne prace budowlane
          StPr/19/0253