Specjalista ds. administracji architektoniczno-budowlanej w Wydziale Architektur

Miejsce pracy: Pl. Tadeusza Kościuszki 4b, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pracownik będzie odpowiedzialny m.in. za prowadzenie postępowania administracyjnego i przygotowanie pozwoleń na budowę, weryfikacje zgłoszeń o zamiarze realizacji robot budowlanych nie wymagających pozwolenia, prowadzenie postepowania administracyjnego i przygotowanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo ogólne lub architektura
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: 1. Wymagania niezbędne: 1) obywatelstwo polskie lub spełnienie wymagań określonych w art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych, 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3) nieposzlakowana opinia, 4) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 5) wykształcenie wyższe budowlane lub średnie budowlane, specjalność: budownictwo ogólne lub architektura (dopuszcza się studentów ostatniego roku studiów na kierunku budownictwo lub architektura). 2. Wymagania dodatkowe: 1) doświadczenie w pracy w administracji publicznej, 2) doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem architektoniczno-budowlanym lub realizacją obiektów budowlanych, 3) znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo budowlane oraz znajomość przepisów wykonawczych do ustawy Prawo budowlane, 4) znajomość rodzaju i zakresu spraw załatwianych przez administrację architektoniczno-budowlaną, 5) umiejętność pisania pism urzędowych oraz decyzji administracyjnych, 6) obsługa komputera, pakietu Office i urządzeń biurowych, 7) umiejętność pracy w zespole.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Starostwo Powiatowe w Lesznie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Pl. Tadeusza Kościuszki 4b, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ilona Kajzer
      Numer telefonu: 65 529 68 03
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 1.Własnoręcznie podpisane przez kandydata następujące dokumenty: a) list motywacyjny, b) wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, c) oświadczenie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informac
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do 26.02.2021 r., Godziny : do 14:00
      Prowadzenie zajęć z przedmiotu techniki
      StPr/21/0179
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - Montaż modułów fotowoltaicznych, - Montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych, - Prace elektryczne, - Montaż tras kablowych, - Wykonywanie uziemienia, - Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC.
      StPr/21/0172

      - Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i na gruncie, - Umiejętność obsługi elektronarzędzi, - Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne,
      StPr/21/0174

      • Dbałość o czystość wokół budynków: - w sezonie letnim: koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie - w sezonie zimowym: odśnieżanie posesji • Bieżące naprawy i usuwanie usterek, • Segregowanie śmieci i wystawianie śmietników • Dbałość o powierzone narzędzia • Umiejętności drobnych napraw np. zamek w drzwiach, skręcenie mebli, powieszenie szafki, szpachlowanie, malowanie, sprzątanie • Umiejętności sprzątania i prania w pralce • Wykonywanie poleceń wydawanych przez bezpośredniego przełożonego
      StPr/21/0175
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      opracowywanie konstrukcji stelaży nowo tworzonych produktów, obróbka maszynowa elementów, montaż stelaży, działania optymalizacyjne
      StPr/21/0176

      zarządzanie przychodem i rozchodem magazynu, zarządzanie stanem magazynowym, przygotowanie i pakowanie przesyłek dla klientów, zarządzanie zespołem, utrzymanie porządku na magazynie
      StPr/21/0157
      wynagrodzenie od 4 130 - 4 840 PLN

      tworzenie wzorów, monitowanie procesu tworzenia wzorów, współpraca z działem produkcji, współpraca przy tworzeniu kolekcji firmy
      StPr/21/0158

      Przygotowanie założeń projektowych do kolekcji - tematyka, materiały, wzornictwo. Projektowanie nowych kolekcji ubrań opartych o najnowsze trendy. Tworzenie tablic inspiracyjnych
      StPr/21/0160
      wynagrodzenie od od 4 130 PLN

      Sprzątanie hali, ciągów komunikacyjnych za pomocą maszyny sprzątającej
      StPr/21/0167

      przygotowywanie dokumentacji płacowej, rozliczanie zasiłków chorobowych pracowników, prowadzenie rozliczeń w systemie Płatnik
      StPr/21/0140