Zamknij

Stolarz

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -obróbka i docinanie drewna, - szlifowanie i malowanie, - obsługa maszyn do obróbki, - montaż konstrukcji drewnanych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    - Montaż modułów fotowoltaicznych, - Montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych, - Prace elektryczne, - Montaż tras kablowych, - Wykonywanie uziemienia, - Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC.
    StPr/21/0172
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i na gruncie, - Umiejętność obsługi elektronarzędzi, - Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne,
    StPr/21/0174

    • Dbałość o czystość wokół budynków: - w sezonie letnim: koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie - w sezonie zimowym: odśnieżanie posesji • Bieżące naprawy i usuwanie usterek, • Segregowanie śmieci i wystawianie śmietników • Dbałość o powierzone narzędzia • Umiejętności drobnych napraw np. zamek w drzwiach, skręcenie mebli, powieszenie szafki, szpachlowanie, malowanie, sprzątanie • Umiejętności sprzątania i prania w pralce • Wykonywanie poleceń wydawanych przez bezpośredniego przełożonego
    StPr/21/0175
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    opracowywanie konstrukcji stelaży nowo tworzonych produktów, obróbka maszynowa elementów, montaż stelaży, działania optymalizacyjne
    StPr/21/0176

    zarządzanie przychodem i rozchodem magazynu, zarządzanie stanem magazynowym, przygotowanie i pakowanie przesyłek dla klientów, zarządzanie zespołem, utrzymanie porządku na magazynie
    StPr/21/0157
    wynagrodzenie od 4 130 - 4 840 PLN

    tworzenie wzorów, monitowanie procesu tworzenia wzorów, współpraca z działem produkcji, współpraca przy tworzeniu kolekcji firmy
    StPr/21/0158

    Przygotowanie założeń projektowych do kolekcji - tematyka, materiały, wzornictwo. Projektowanie nowych kolekcji ubrań opartych o najnowsze trendy. Tworzenie tablic inspiracyjnych
    StPr/21/0160
    wynagrodzenie od od 4 130 PLN

    nauczanie języka angielskiego w technikum i liceum
    StPr/21/0163
    wynagrodzenie od od 1 900 PLN

    Sprzątanie hali, ciągów komunikacyjnych za pomocą maszyny sprzątającej
    StPr/21/0167

    przygotowywanie dokumentacji płacowej, rozliczanie zasiłków chorobowych pracowników, prowadzenie rozliczeń w systemie Płatnik
    StPr/21/0140