Zamknij

Sprzedawca na stacji paliw

Miejsce pracy: Święciechowska 154, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wymagania: Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości, Sprzedaż towarów i przyjmowanie zapłat na zakupiony przez klienta produkt, Staranna obsługa kasy fiskalnej,Wydawania klientom paragonów, faktur, Sporządzanie zamówień w przypadku niedoborów w ilości towarów, Odbieranie dostarczanego do sklepu towaru i kwitowanie jego odbioru, Dbanie o zachowywanie należytego porządku w miejscu pracy, Dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • biegła obsługa komputera
    • komunikatywność,obsługa klienta
    • organizacja pracy
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: P.H.U MATUZ ZBIGNIEW MATUSZCZAK
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Chłapowskiego 9, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: MARTYNA NOWAK
        Numer telefonu: 518 016 512
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        kontakt i rozpoznanie potrzeb osób pokrzywdzonych przestępstwem, obsługa biurowa dokumentacji projektu, kierowanie osób pokrzywdzonych przestępstwem do specjalistów, obsługa osób pokrzywdzonych przestępstwem w lokalnych punktach spośród: Rawicz, Leszno, Święciechowa, Kościan, Środa Wielkopolska, Września, Śrem, Gostyń. Możliwość umowy o pracę lub umowy zlecenie do uzgodnienia Praca obejmuje zatrudnienie w projekcie Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym w Lesznie finansowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości
        StPr/21/0643
        wynagrodzenie od od 4 200 do 4 500 PLN

        przyjęcie towaru na magazyn, wykładanie towaru, prace porządkowe
        StPr/21/0642
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wykonywanie zabiegów w zakresie kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych, laserowych
        StPr/21/0644
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sprzedaż, obsługa klienta
        StPr/21/0633

        Instruktor nauki jazdy
        StPr/21/0638
        wynagrodzenie od od 28 PLN

        Transport międzynarodowy. Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonych ładunków. Prowadzenie dokumentacji przewozowej. Pomoc przy rozładunku, załadunku towarów. Sprawdzanie sposobu załadunku oraz mocowania uniemożliwiającego przemieszczenie się ładunku w czasie jazdy.
        StPr/21/0630
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Załadunek lub rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego, kontrola obrotu towarowego oraz prowadzenie jego dokumentacji, przyjmowanie towarów z produkcji, bieżące raportowanie stanów magazynowych
        StPr/21/0631

        tworzenie bukietów, kompozycji i aranżacji kwiatowych zgodnie z zamówieniami klientów; prace związane z funkcjonowaniem kwiaciarni (właścicwa pielęgnacja i utrzymanie kwiatów), sprzedaż
        StPr/21/0632

        tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
        StPr/21/0625

        zbijanie stelaży dla mebli tapicerowanych
        StPr/21/0626