Zamknij

Nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć oraz opieka w grupie przedszkolnej. Współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe
    Uprawnienia:
    • aktualna książeczka sanepidu
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność pracy z dziećmi, kreatywność, komunikatywność. Mile widziana znajomość języka angielskiego, dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu prowadzenia zajęć z dziećmi.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
      Numer telefonu: 655295067
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      kontakt i rozpoznanie potrzeb osób pokrzywdzonych przestępstwem, obsługa biurowa dokumentacji projektu, kierowanie osób pokrzywdzonych przestępstwem do specjalistów, obsługa osób pokrzywdzonych przestępstwem w lokalnych punktach spośród: Rawicz, Leszno, Święciechowa, Kościan, Środa Wielkopolska, Września, Śrem, Gostyń. Możliwość umowy o pracę lub umowy zlecenie do uzgodnienia Praca obejmuje zatrudnienie w projekcie Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym w Lesznie finansowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości
      StPr/21/0643
      wynagrodzenie od od 4 200 do 4 500 PLN

      przyjęcie towaru na magazyn, wykładanie towaru, prace porządkowe
      StPr/21/0642
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wykonywanie zabiegów w zakresie kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych, laserowych
      StPr/21/0644
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedaż, obsługa klienta
      StPr/21/0633

      Instruktor nauki jazdy
      StPr/21/0638
      wynagrodzenie od od 28 PLN

      Transport międzynarodowy. Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonych ładunków. Prowadzenie dokumentacji przewozowej. Pomoc przy rozładunku, załadunku towarów. Sprawdzanie sposobu załadunku oraz mocowania uniemożliwiającego przemieszczenie się ładunku w czasie jazdy.
      StPr/21/0630
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Załadunek lub rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego, kontrola obrotu towarowego oraz prowadzenie jego dokumentacji, przyjmowanie towarów z produkcji, bieżące raportowanie stanów magazynowych
      StPr/21/0631

      tworzenie bukietów, kompozycji i aranżacji kwiatowych zgodnie z zamówieniami klientów; prace związane z funkcjonowaniem kwiaciarni (właścicwa pielęgnacja i utrzymanie kwiatów), sprzedaż
      StPr/21/0632

      tapicerowanie mebli z tkaniny i skóry
      StPr/21/0625

      zbijanie stelaży dla mebli tapicerowanych
      StPr/21/0626