Pracownik usług ochrony

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: dozór obiektów (Leszno i Wschowa), obchody zewnętrzne i wewnętrzne oraz inne obowiązki uzależnione od preferencji na obiekcie. Czas pracy wg harmonogramu. Pracodawca oferuje: zwrot za dojazdy do pracy, pełne umundurowanie, wsparcie kierownika obiektu, ubezpieczenie grupowe, możliwość zdobywania kwalifikacji zawodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, Niekaralność, sumienność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    obsługa gości, przygotowywanie napojów ciepłych oraz zimnych, dbanie o czystość w miejscu pracy
    StPr/21/1082
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa wypalarki plazmowej
    StPr/21/1078
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace proste: pakowanie, magazynowanie, składaniu towarów, pracach porządkowych, odseparowywaniu oraz kontroli towarów w podziale na dobre i wadliwe. Prace powyższe mogą być wykonywane za pomocą prostych narzędzi, m.in. kontrolno-pomiarowych
    StPr/21/1080
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    - obsługa klienta, - praca na kasie, - praca z towarem- układanie towaru, kontrola terminów, - praca na sali sprzedaży, - zadania wynikające z kalendarza promocji, - wdrożenie promocji
    StPr/21/1081

    Prace przy okablowaniu na nowych budowach- budynki biurowe, mieszkania; praca na terenie Poznania, Wrocław (powrót tego samego dnia)
    StPr/21/1075
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 700 PLN

    kierowca międzynarodowy
    StPr/21/1076
    wynagrodzenie od od 4 000 do 7 000 PLN

    prowadzenie zajęć edukacyjnych w szkole podstawowej - 20 godz. w tygodniu
    StPr/21/1077

    obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
    StPr/21/1071

    prace pomocnicze w kuchni, pomoc przy wykonywaniu dań obiadowych
    StPr/21/1072

    sprzedaż - dział mięsny oraz jako kasjer - sprzedawca: obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
    StPr/21/1073