Kierowca kat. C

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kierowca międzynarodowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 7 000 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: DRIVER Małgorzata Urbańska-Duszyńska& Marcin Duszyński
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Macin Duszyński
      Numer telefonu: 607 925 730
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      przeglądy i naprawy bieżące urządzeń elektrycznych
      StPr/21/1197
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      Zapewnienie prawidłowości poświadczeń danych zewidencjonowanych na kontach ubezpieczonych dla celów świadczeń z ubezpieczeń społecznych oraz na wnioski ubezpieczonych i uprawnionych podmiotów
      StPr/21/1195
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Obsługa gości restauracji, prace porządkowe, dbanie o czystość w miejscu pracy
      StPr/21/1190
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      koordynowanie prac tymczowych wykonywanych przez pracowników z Ukrainy i Mołdawii
      StPr/21/1179
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      1. Prowadzenie kancelarii ogólnej i sekretariatu Komendanta Miejskiego oraz spraw obiegu dokumentów i instrukcji kancelaryjnej w Komendzie Miejskiej, 2. Przygotowywanie planów pracy, zbiorczych analiz oraz wniosków z zakresu działania Komendy Miejskiej, 3. Udział w organizowaniu i koordynowaniu kontroli wewnętrznych komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej, 4. Organizowanie i sporządzanie protokołów z narad z udziałem Komendanta Miejskiego. 5. Prowadzenie ewidencji czasu służby, ewidencji wyjść w celach służbowych, ewidencji nieobecności chorobowych oraz ewidencji delegacji służbowych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej, 6. Realizowanie zadań z zakresu skarg i wniosków, 7. Ewidencjonowanie pieczęci i stempli w Komendzie Miejskiej, prowadzenie rejestru oraz nadzór na ich prawidłowością użytkowania, 8. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania
      StPr/21/1183
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      praca w gabinecie zabiegowym, wykonywanie iniekcji, badanie EKG, praca w rejestracji
      StPr/21/1184
      wynagrodzenie od od 3 772 PLN

      - opieka pielęgnacyjna, położnicza i ginekologiczna nad kobietami w każdym wieku, - opieka nad noworodkami do drugiego miesiąca życia, - rejestracja pacjentów.
      StPr/21/1185

      Montaż systemów klatkowych i bezklatkowych, montaż zbiorów jaj. Praca w miejscu wykonywania montażu, delegacje
      StPr/21/1173
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      przyjmowanie i sprawdzanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie lad, kompleksowa obsługa klienta
      StPr/21/1174
      wynagrodzenie od od 3 550 do 4 000 PLN

      sortowanie prania, maglowanie, obsługa pralek i suszarek
      StPr/21/1176
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN