Zamknij

Technik budownictwa

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: dozór pracy przy ocieplaniu budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Zawód:
    • Technik budownictwa*
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, chęć do pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakład Budowlany Michalak Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Złotnicza 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Małgorzata Michalak
        Numer telefonu: 609 698 898, 601 592 059
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        wszelkie prace brukarskie
        StPr/19/0363
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

        zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Sądu, zapoznanie z obiegiem dokumentów w zakresie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, zapoznanie z biurowością w sprawach sądowych i zakresem działania
        StPr/19/0360
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        organizacja i koordynacja pracy pracowników, kontrola nad powierzonym mieniem, przestrzeganie przepisów BHP - praca na budowie
        StPr/19/0361
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        montowanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, C.O., gazowych, biały montaż, praca przy remontach i nowych instalacjach
        StPr/19/0342
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Zgodny ze stanowiskiem
        StPr/19/0344

        obsługa kasy, sporadycznie wykładanie towaru
        StPr/19/0348
        wynagrodzenie od 1 950 - 2 250 PLN

        dozór pracy przy ocieplaniu budynków
        StPr/19/0349

        wszechstronna obsługa komputera, przyjmowanie korespondencji, śledzenie przetargów na wyceny nieruchomości, kupno lub sprzedaż, prowadzenie bazy danych cen transakcyjnych, sporządzanie wypisów z ksiąg
        StPr/19/0335

        pełen zakres usług fryzjerskich - możliwość pracy na pół etatu
        StPr/19/0334
        wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

        Sprzątanie obiektu wewnątrz oraz na zewnatrz, w razie potrzeby praca równiez w terenie, dbałośc o tereny zielone i parkingi
        StPr/19/0330