Pracownik restauracji opłacany stawką godzinową

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; - sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; - prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy; - wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 02.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: obsługa kasy fiskalnej, umiejętność sporządzania zamówień lub 5 miesięcy pracy na stanowisku pracownik restauracji w gastronomii. Wymagana dyspozycyjność uwzględniająca specyfikę restauracji gdzie ruch kumuluje się w godzinach popołudniowych oraz weekendy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    - utrzymanie właściwego stanu urządzeń i instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania, infrastruktury automatyki i urządzeń pomiarowych, - zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez usuwanie awarii elektrycznych oraz systemów i urządzeń AKPiA, - modernizowanie i uruchamianie urządzeń oraz systemów z zakresu instalacji elektrycznych oraz AKPiA w zakresie realizowanych zadań własnych działu, - wykonywanie okresowych pomiarów elektrycznych, - realizacja innych zadań z obszaru kompetencji działu,
    StPr/22/0035
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    pakowanie wyrobów z folii, pakowanie ręczne, etykietowanie itp.
    StPr/22/0030
    wynagrodzenie od od 3 100 do 3 700 PLN

    pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi, pomoc w czynnościach samoobsługowych, przygotowanie posiłków (śniadań) itp.
    StPr/22/0031
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    prace murarskie - praca na terenie Leszna
    StPr/22/0032
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    prace zbrojarskie - praca na terenie Leszna
    StPr/22/0033

    Wykonywanie prac szalunkowych. Praca na terenie Leszna
    StPr/22/0034

    -dekretacja dokumentów -wprowadzanie dokumentów do ewidencji księgowych -prowadzenie rejestróe VAT, sporządzanie deklaracji VAT -obliczanie zobowiązań podatkowych
    StPr/22/0022

    - obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; - sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; - prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy; - wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
    StPr/22/0025
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Utrzymywanie czystości na terenie szkoły
    StPr/22/0026

    sprzedaż pieczywa
    StPr/22/0027