Monter maszyn

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: montaż podstawowych elementów i podzespołów maszyn, przygotowywanie elementów do montażu głównego, prace manualne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.05.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, posługiwanie się narzędziami, elektronarzędziami, obsługa komputera, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
        Numer telefonu: 655295067
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, kwalifikacje zawodowe, posiadane uprawnienia
        Pakowanie i magazynowanie mebli tapicerowanych, obsługa środków transportu wewnętrznego
        StPr/22/0519
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        prace porządkowe na terenie sklepu
        StPr/22/0504
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        bieżąca obsługa maszyn i urządzeń, realizacja zleceń produkcyjnych, zgłaszanie awarii, kontrola jakościowa produktu
        StPr/22/0505
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        wykonywanych pomiarów i badań diagnostycznych elementów infrastruktury w celu przeprowadzania kontroli ich stanu technicznego; wykonywanie badań utradźwiękowych szyn kolejowych Pracodawcą będzie: Centrum Diagnostyki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
        StPr/22/0506
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        Kompleksowa obsługa klienta hurtowego, detalicznego oraz internetowego.
        StPr/22/0515
        wynagrodzenie od od 1 550 PLN

        montaż instalacji kablowych, wykonywanie tras kablowych, układanie przewodów, bruzdowanie, przygotowanie podłoża pod okablowanie
        StPr/22/0503

        obsługa klienta, układanie kompozycji kwiatowych, dbanie o wizerunek kwiaciarni
        StPr/22/0492

        Pomoc przy montowaniu elementów metalowych
        StPr/22/0488

        wykonywanie strzyżeń męskich; wykonywanie strzyżeń brody u mężczyzn; przygotowanie stanowiska pracy i utrzymanie go w czystości; modelowanie włosów; przygotowanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, masaż głowy);
        StPr/22/0491
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        przygotowanie posiłków, dbanie o czystość stanowiska pracy
        StPr/22/0489
        wynagrodzenie od od 1 505 PLN