Zamknij

Zbrojarz

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac zbrojarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Zbrojarz (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane min. roczne doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane NOWAK Miłosz Nowak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Poznańska 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Karolina Budzińska
      Numer telefonu: 539 305 555
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wykonywanie instalacji sanitarnych, montowanie urządzeń sanitarnych
      StPr/19/0730
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Opieka nad dziećmi do lat 3.
      StPr/19/0731
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

      czynności produkcyjne związane z pełną obsługą maszyn CNC - tokarki i frezarki, obróbka części i detali ze stopów aluminium i żeliwa, kontrola jakości w tym wymiarowanie za pomocą narzędzi pomiarowych
      StPr/19/0721
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/0723
      wynagrodzenie od od 1 000 PLN

      StPr/19/0724
      wynagrodzenie od od 500 PLN

      StPr/19/0725

      praca w delegacji (na terenie Polski) lub Leszno i okolice, na terenie obiektów przemysłowych, praca na wysokości, malowanie ręczne i agregatami malarskimi
      StPr/19/0727
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      nadzór i koordynowanie robót budowlanych kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji, prowadzenie dokumentacji wykonawczej
      StPr/19/0728
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/0718
      wynagrodzenie od od 40 PLN

      StPr/19/0719