Murarz

Miejsce pracy: Por. Wacława Andrzejewskiego 4/2, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem. praca w Poznaniu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane Błażej Halaburda
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Por. Wacława Andrzejewskiego 4/2, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkop
        Osoba do kontaktu: Błażej Halaburda
        Numer telefonu: 882 806 626
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe
        StPr/19/0874
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przygotowanie oprzyrządowania w maszynie do odlewów, przygotowanie materiału odlewniczego, odlewanie i odkładanie odlanych metali oraz inne pracy z tym związane
        StPr/19/0875
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        przygotowanie potraw, przygotowywanie pół produktów
        StPr/19/0872

        prace zwiaząne z budownictwem
        StPr/19/0868

        obsługa klienta, sprzedaż w sklepie spożywczym, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek
        StPr/19/0869

        prace biurowe związane z zatrudnianiem cudzoziemców, tłumaczenie dokumentów
        StPr/19/0864

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych
        StPr/19/0865

        montaż urządzeń sanitarnych, praca na wysokości powyżej 3 m. Gotowość do pracy w delegacjach
        StPr/19/0867
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        prace wykonywane w ogrodnictwie (koszenie traw, sadzenie drzew i krzewów) praca na terenie Leszna i okolic /wg zleceń/
        StPr/19/0858

        Wydawanie towarów klientom, przyjmowanie towarów od dostawców, układanie przyjętego towaru w magazynie, pilnowanie porządku na magazynie, dostarczenie towaru do klienta
        StPr/19/0856