Zamknij

Kierowca taxi

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kierowca taxi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu pojazdem, badania psychotechniczne, niekaralność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU "DiM" Daniel Dudek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 655262262
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, szczegóły oferty na : www.facebook.com/twojetaxileszno
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien
      StPr/19/0885
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      utrzymanie czystości na terenie zewnętrznych, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżani, przycinanie żywopłotów
      StPr/19/0886

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/0882
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      wypiek pieczywa
      StPr/19/0884
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
      StPr/19/0881

      - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
      44/10/2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
      StPr/19/0879
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Sprzątanie obiektów według zleceń firmy. Miejsce wykonywania pracy: teren Polski
      StPr/19/0877
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      kierowanie autobusem - przewóz osób
      StPr/19/0878
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe
      StPr/19/0874