Zamknij

Kosmetolog/kosmetyczka

Miejsce pracy: Maksymiliana Gierymskiego 21A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Możliwość pracy w ramach 1/2 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: technik usług kosmetycznych
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), kierunek: kosmetologia
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Body Art Ewa Łysiak Firma Usługowo Handlowa
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Maksymiliana Gierymskiego 21A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopols
      Osoba do kontaktu: Ewa Łysiak
      Numer telefonu: 665 759 410
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      naprawa i obsługa maszyn przemysłowych, rzetelne wykonywanie zadań i czynności, w tym obsługa maszyn i/lub urządzenia według instrukcji oraz wytycznych przełożonego, praca na halach produkcyjnych w sy
      StPr/19/0808
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      opieka nad dziećmi, organizacja czasu wolnego, współpraca ze szkołą itp.
      StPr/19/0802
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      montaż i składanie elementów okuć budowlanych, zamków, kłódek oraz pakowanie, obsługa maszyn pras ciężkich i maszyn odlewniczych
      StPr/19/0804
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      zapoznanie z ustawą o pracownikach samorządowych, przygotowywanie korespondencji, archiwizacja dokumentów, obsługa komputera, kserokopiarki, telefonu, faksu
      StPr/19/0797
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      koordynowanie prac tymczowych wykonywanych przez pracowników z Ukrainy i Mołdawii
      StPr/19/0798
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Praca w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów z siedzibą w Lesznie
      StPr/19/0799
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 700 PLN

      sporządzanie sprawozdań finansowych, księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych, przygotowanie deklaracji podatkowych, sprawozdań, raportów
      StPr/19/0789
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      pielęgnacja i upiększanie dłoni oraz stylizacja paznokci rąk
      StPr/19/0791

      Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy na stanowisko Inspektora do Placówki Terenowej KRUS w Lesznie są dostępne na stronie internetowej: www.krus.gov.pl/bip/ w zakładce: Praca w KRUS.
      StPr/19/0788

      Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
      StPr/19/0780