Zamknij

Sprzedawca - dział piekarniczy

Miejsce pracy: Aleje Konstytucji 3 Maja 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw, obsługa klientów, przygotowywanie towaru do sprzedaży, wypiekanie pieczywa, dbałość o czystość i porządek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Grano Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleje Konstytucji 3 Maja 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolski
      Osoba do kontaktu: Alina Blimel
      Numer telefonu: 570 205 353
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wstępnie telefonicznie
      wyjazdy międzynarodowe i krajowe, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o powierzone mienie. Praca na terenie kraju i UE
      StPr/19/0889
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      praca przy produkcji wyrobów tekstylnych, rzetelne wykonywanie zadań i czynności, w tym obsługa maszyn i/lub urządzeń według instrukcji oraz wytycznych przełożonego, praca na halach produkcyjnych w sy
      StPr/19/0890
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie warsztatów, socjoterapi, praca z młodzieżą i rodzinami, organizacja pracy w Poradni
      StPr/19/0891
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien
      StPr/19/0885

      utrzymanie czystości na terenie zewnętrznych, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżani, przycinanie żywopłotów
      StPr/19/0886

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/0882
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      wypiek pieczywa
      StPr/19/0884
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
      StPr/19/0881

      - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
      44/10/2019

      wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
      StPr/19/0879
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN