Zamknij

Sprzedawca - kasjer

Miejsce pracy: Średnia 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, handlowe
      Uprawnienia:
      • obsługa kasy fiskalnej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Janina Lasik
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Średnia 12, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Janina Lasik
        Numer telefonu: 695 613 061
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: wstępnie telefonicznie
        wyjazdy międzynarodowe i krajowe, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o powierzone mienie. Praca na terenie kraju i UE
        StPr/19/0889
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        praca przy produkcji wyrobów tekstylnych, rzetelne wykonywanie zadań i czynności, w tym obsługa maszyn i/lub urządzeń według instrukcji oraz wytycznych przełożonego, praca na halach produkcyjnych w sy
        StPr/19/0890
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Prowadzenie warsztatów, socjoterapi, praca z młodzieżą i rodzinami, organizacja pracy w Poradni
        StPr/19/0891
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien
        StPr/19/0885

        utrzymanie czystości na terenie zewnętrznych, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżani, przycinanie żywopłotów
        StPr/19/0886

        zgodny ze stanowiskiem
        StPr/19/0882
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        wypiek pieczywa
        StPr/19/0884
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
        StPr/19/0881

        - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
        44/10/2019

        wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
        StPr/19/0879
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN