Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Barbary Jeziorkowskiej 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, sprzedaż w sklepie spożywczym, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 09.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Barbara Strzelbicka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Barbary Jeziorkowskiej 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Barbara Strzelbicka
    Numer telefonu: 605035528
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    wyjazdy międzynarodowe i krajowe, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o powierzone mienie. Praca na terenie kraju i UE
    StPr/19/0889
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    praca przy produkcji wyrobów tekstylnych, rzetelne wykonywanie zadań i czynności, w tym obsługa maszyn i/lub urządzeń według instrukcji oraz wytycznych przełożonego, praca na halach produkcyjnych w sy
    StPr/19/0890
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Prowadzenie warsztatów, socjoterapi, praca z młodzieżą i rodzinami, organizacja pracy w Poradni
    StPr/19/0891
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien
    StPr/19/0885

    utrzymanie czystości na terenie zewnętrznych, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżani, przycinanie żywopłotów
    StPr/19/0886

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/19/0882
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    wypiek pieczywa
    StPr/19/0884
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
    StPr/19/0881

    - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
    44/10/2019

    wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
    StPr/19/0879
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN