Zamknij

Piekarz/ pomocnik piekarza

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 2, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wypiek pieczywa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Zawód:
    • Piekarz*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jagiellońska 16, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Grażyna Gertig
      Numer telefonu: 65 529 97 66
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      montowanie i serwis instalacji urządzeń przeciwpożarowych Praca w delegacji - teren Polski Możliwość przyuczenia do stanowiska
      StPr/19/0931
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      dbanie o schludny wygląd apteki (prace porządkowe w aptece), przyjmowanie, sprawdzanie i rozkładanie towaru, metkowanie towaru, bieżąca pomoc personelowi
      StPr/19/0927
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego
      StPr/19/0926

      wykonywanie wszelkich prac protetycznych
      StPr/19/0928

      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/0929

      sprzatanie pokoi, łazienek i parkingu, bieżące naprawy, malowanie ścian, obsługa pieca CO
      StPr/19/0930
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      montaż wind - praca w delegacji na terenie Polski i UE
      StPr/19/0925

      obsługa klienta, wykładanie towaru
      StPr/19/0915

      Opiekun w żłobku zajmuje się dziećmi do lat 3. W zakres jego obowiązków wchodzi m.in.: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie roz
      StPr/19/0913

      - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej pracy
      47/11/2019