Zamknij

Kasjer walutowy

Miejsce pracy: Łaziebna 27, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sporządzanie i wydawanie klientom potwierdzeń wykonywanych operacji, rejestracja operacji, skup i sprzedaż środków pieniężnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • kurs kasjera walutowego
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
      • obsługa kasy fiskalnej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie w pracy w banku lub w kantorze wymiany walut
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WOŹNIAK JOLANTA KANTOR WYMIANY WALUT "GAWRON"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Łaziebna 27, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Woźniak
        Numer telefonu: 503 096 773
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        dbanie o schludny wygląd apteki (prace porządkowe w aptece), przyjmowanie, sprawdzanie i rozkładanie towaru, metkowanie towaru, bieżąca pomoc personelowi
        StPr/19/0927
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego
        StPr/19/0926

        wykonywanie wszelkich prac protetycznych
        StPr/19/0928

        przygotowywanie posiłków
        StPr/19/0929

        sprzatanie pokoi, łazienek i parkingu, bieżące naprawy, malowanie ścian, obsługa pieca CO
        StPr/19/0930
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal lekcyjnych
        StPr/19/0923

        montaż wind - praca w delegacji na terenie Polski i UE
        StPr/19/0925

        obsługa klienta, wykładanie towaru
        StPr/19/0915

        Opiekun w żłobku zajmuje się dziećmi do lat 3. W zakres jego obowiązków wchodzi m.in.: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie roz
        StPr/19/0913

        - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej pracy
        47/11/2019