Zamknij

Sprzedawca w branży mięsnej

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 10, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa Przemysław Cichowlas
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleje Zygmunta Krasińskiego 10, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopol
      Osoba do kontaktu: Przemysław Cichowlas
      Numer telefonu: 693 597 016
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace fizyczne, prace budowlane
      StPr/20/0049
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      strzyżenie męskie
      StPr/20/0050
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      praca w gabinecie zabiegowym, wykonywanie iniekcji, badanie EKG, praca w rejestracji
      StPr/20/0051

      obsługa sekretariatu, obsługa interesantów, prowadznie ewidencji rejestrów i zestawień, prowadzenie ewidencji materiałów biurowych
      StPr/20/0045
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      przygotowywanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, dbanie o czystość w kuchni, sprzątanie pomieszczeń
      StPr/20/0047

      załadunek, rozładunek towarów, transport krajowy i zagraniczny
      StPr/20/0048

      wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, przygotowanie faktur i rachunków do księgowania, archiwizacja i segregacja dokumentów, kontrola rozrachunków
      StPr/20/0037

      transport na terenie Europy, wypisywanie listów przewozowych (CMR), obsługa GPS, zabezpieczanie ładunków
      StPr/20/0033
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      projektowanie instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
      StPr/20/0026
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/20/0027