Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: Jana Kazimierza 1B, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego w przedszkolu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.3
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 35 - 40 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel języka angielskiego
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Publiczne Bajkowy Las
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Kazimierza 1B, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Monika Hojzler
      Numer telefonu: 721 390 389
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      montaż okien, drzwi, fasad. Możliwość również pracy za granicą
      StPr/19/0960
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      Obsługa pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowej w pralni. Prasowanie i składanie wypranej odzieży
      StPr/19/0962
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wykonywnie prac brukarskich
      StPr/19/0964
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      strzyżenie męskie; możliwość podjęcia pracy w różnym wymiarze etatu (np. 1/1, 3/4, 1/2, 1/4 etatu)
      StPr/19/0965
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      przyjmowanie dostaw, obsługa klientów, przygotowywanie towaru do sprzedaży, wypiekanie pieczywa, dbałość o czystość i porządek
      StPr/19/0956
      wynagrodzenie od od 3 550 PLN

      Szycie pokrowców do mebli tapicerowanych z tkaniny i skóry. Bezpłatny dowóz ze Wschowy/ autobus firmowy/
      StPr/19/0461

      prowadzenie wykładów i spotkań o USA, prowadzenie lekcji w języku angielskim o kulturze Amerykańskiej
      StPr/19/0954
      wynagrodzenie od od 45 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien biurowych
      StPr/19/0947
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzątanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie
      StPr/19/0949
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      praca dot. dział kas, dział artykuły świeże: piekarnia i lada, oraz pracownik porządkowy - 3/4 etatu, dział owoce - warzywa 1/1 etatu
      StPr/19/0943
      wynagrodzenie od 1 950 - 2 600 PLN