Zamknij

Sprzątaczka

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Sprzątaczka biurowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: min. 6 m-cy doświadczenia, wysoka kultura osobista, dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CZA-TA" NICIAK SPÓŁKA JAWNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Anna Bodnarowska
        Numer telefonu: 730 040 234
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv, orzeczenie o niepełnosprawności, świadectwa pracy
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-15
        montaż okien, drzwi, fasad. Możliwość również pracy za granicą
        StPr/19/0960
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

        Obsługa pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowej w pralni. Prasowanie i składanie wypranej odzieży
        StPr/19/0962
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        wykonywnie prac brukarskich
        StPr/19/0964
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        strzyżenie męskie; możliwość podjęcia pracy w różnym wymiarze etatu (np. 1/1, 3/4, 1/2, 1/4 etatu)
        StPr/19/0965
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        przyjmowanie dostaw, obsługa klientów, przygotowywanie towaru do sprzedaży, wypiekanie pieczywa, dbałość o czystość i porządek
        StPr/19/0956
        wynagrodzenie od od 3 550 PLN

        Szycie pokrowców do mebli tapicerowanych z tkaniny i skóry. Bezpłatny dowóz ze Wschowy/ autobus firmowy/
        StPr/19/0461

        prowadzenie wykładów i spotkań o USA, prowadzenie lekcji w języku angielskim o kulturze Amerykańskiej
        StPr/19/0954
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, mycie okien biurowych
        StPr/19/0947
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Sprzątanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie
        StPr/19/0949
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        praca dot. dział kas, dział artykuły świeże: piekarnia i lada, oraz pracownik porządkowy - 3/4 etatu, dział owoce - warzywa 1/1 etatu
        StPr/19/0943
        wynagrodzenie od 1 950 - 2 600 PLN