Zamknij

Pracownik pralni przemysłowej

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa pralnico-wirówki oraz suszarki bębnowej w pralni. Prasowanie i składanie wypranej odzieży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dokładność, cierpliwość, sprawność manualna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Grześkowiak
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    przekazania dokumentów:
    Sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/20/0052
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    StPr/20/0053
    wynagrodzenie od od 650 PLN

    prace fizyczne, prace budowlane
    StPr/20/0049
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    strzyżenie męskie
    StPr/20/0050
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    praca w gabinecie zabiegowym, wykonywanie iniekcji, badanie EKG, praca w rejestracji
    StPr/20/0051

    obsługa sekretariatu, obsługa interesantów, prowadznie ewidencji rejestrów i zestawień, prowadzenie ewidencji materiałów biurowych
    StPr/20/0045
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    przygotowywanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, dbanie o czystość w kuchni, sprzątanie pomieszczeń
    StPr/20/0047

    załadunek, rozładunek towarów, transport krajowy i zagraniczny
    StPr/20/0048

    wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, przygotowanie faktur i rachunków do księgowania, archiwizacja i segregacja dokumentów, kontrola rozrachunków
    StPr/20/0037

    transport na terenie Europy, wypisywanie listów przewozowych (CMR), obsługa GPS, zabezpieczanie ładunków
    StPr/20/0033
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN