Zamknij

Kierowca pojazdu do 3,5t

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; przygotowywanie samochodu dostawczego
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: podstawowa znajomość mechaniki samochodowej, dyspozycyjność
        Pracodawca: OSK DRIVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Świętokrzyska 10, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Karolina Bzdęga
        Numer telefonu: 787 909 619
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        projektowanie instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
        StPr/20/0026
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

        zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/20/0027
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/0028

        StPr/20/0029

        przygotowanie pizzy, makaronów, sałatek wg wskazanych receptur, przygotowanie dodatków , przyjmowanie zamówień od klientów (przez telefon)
        StPr/20/0019
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        obsługa gości w pizzeri
        StPr/20/0020

        ogólne prace budowlane
        StPr/20/0021
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Terminowe dostarczanie towarów, uczestniczenie w załadunku i wyładunku towarów, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów, przyjmowanie zamówień od klientów, dba
        StPr/20/0022

        prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie należnych urlopów wypoczynkowych, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy, legitymacji służbowych, prowadzenie spr
        StPr/20/0023

        spotkania i rozmowy z kandydatami na opiekunów osób starszych w Niemczech, kontakt z obecnymi opiekunami, proponowanie zleceń i uzgadnianie szczegółów wyjazdów.
        StPr/20/0014