Zamknij

Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: ogólne prace budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Marek Michalak DEVELOPMENT
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Marek Michalak
    Numer telefonu: 661 430 281
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-18
    projektowanie instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
    StPr/20/0026
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/20/0027
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/20/0028

    StPr/20/0029

    przygotowanie pizzy, makaronów, sałatek wg wskazanych receptur, przygotowanie dodatków , przyjmowanie zamówień od klientów (przez telefon)
    StPr/20/0019
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obsługa gości w pizzeri
    StPr/20/0020

    ogólne prace budowlane
    StPr/20/0021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Terminowe dostarczanie towarów, uczestniczenie w załadunku i wyładunku towarów, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów, przyjmowanie zamówień od klientów, dba
    StPr/20/0022

    prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie należnych urlopów wypoczynkowych, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy, legitymacji służbowych, prowadzenie spr
    StPr/20/0023

    spotkania i rozmowy z kandydatami na opiekunów osób starszych w Niemczech, kontakt z obecnymi opiekunami, proponowanie zleceń i uzgadnianie szczegółów wyjazdów.
    StPr/20/0014