Zamknij

Projektant/Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: projektowanie instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Uprawnienia:
    • obsługa programu AUTOCAD
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne
      • Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziana znajomość programów branżowych OZC
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DANSEB PROJEKT Daniel Stożek
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Energetyków 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Daniel Stożek
        Numer telefonu: 506 181 283
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        obsługa urządzeń produkcyjnych, utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym miejsca pracy, dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, realizacja założonego planu
        StPr/20/0139
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Wykonywanie instalacji elektrycznej, biały montaż, montaż tras kablowych, montaż kamer, kontroli dostępu, CSP, DSO - praca w Poznaniu (codziennie powroty do Leszna)
        StPr/20/0141
        wynagrodzenie od od 5 600 PLN

        Sprzątanie klatek schodowych
        StPr/20/0126
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        ręczne mycie samochodów
        StPr/20/0128

        Przygotowywanie potraw z menu, pomoc w obsłudze klienta, dbałość o czystość w miejscu pracy
        StPr/20/0118
        wynagrodzenie od 2 855 - 2 996 PLN

        Wykonywanie prac zbrojarskich
        StPr/20/0119
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Wykonywanie prac murarskich
        StPr/20/0120

        Wykonywanie prac szalunkowych
        StPr/20/0121

        nadzór i koordynowanie robót budowlanych kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji, prowadzenie dokumentacji wykonawczej
        StPr/20/0122

        Pomocnicze prace budowlane
        StPr/20/0123