Pracownik budowlany

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca przy dociepleniach budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • praca na wysokościach pow. 3m
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie przy dociepleniach budynków
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane NOWAK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ryszard Nowak
      Numer telefonu: 601773954
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      zapoznanie sie z regulaminami, zasadami oraz aktami prawnymiregulującymi działalność jednostki; obsługa urządzeń biurowych; przygotowywanie projektów pism; prace kancelaryjne; prace zwiazane z obsługązatrudnienia;
      StPr/20/0376
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      przygotowywanie kaw z segmentu "specjalisty", przygotowywanie dań z menu, sprzątanie, interakcja z klientami, podawanie i doradzanie win. Nauka języków jako native speaker, organizowanie eventów tematycznych
      StPr/20/0443
      wynagrodzenie od od 900 PLN

      poszukiwanie nowych klientów, monitorowanie ofert handlowych, obsługa zamówień, sporządzanie raportów i sprawozdań
      StPr/20/0444

      koszenie, grabienie, sadzenie roślin i ich pielęgnacja. Praca na terenie całej Polski
      StPr/20/0440
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Praca polegać będzie: - aplikacja folii na witrynach, ścianach, samochodach - wycinanie plakatów, - montaż liter ze styroduru - wykończenie banerów, siatek itp. - montaże kasetonów, banerów, - montaż paneli szklanych, - produkcja kasetonów, liter świetlnych 3D - spawanie konstrukcji stalowych, stelaży itp. - inne niezbędne prace związane z reklamą
      StPr/20/0436
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - zapoznanie się z przepisami i zasadami bhp oraz innymi przepisami o ochronie pracy w zakresie niezbędnym w pracy w LBWiG, - poznanie aktów prawnych regulujących sprawowanie nadzoru nad wodą przeznaczoną do spożycia, a także wodą na pływalniach i kąpieliskach, - zapoznanie się i stosowanie procedur oraz innych dokumentów Systemu Zarządzania obowiązujących w Oddziale Laboratoryjnym PSSE w Lesznie, - obowiązki szczegółowe: -przygotowywanie pożywek i szkła niezbędnego do wykonywania analiz, -wykonywanie analiz prowadzonych w pracowni badań mikrobiologicznych, o prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami, - udział w weryfikacji stosowanych metod, - sprawowanie bieżącego nadzoru nad aparaturą i sprzętem pomiarowo badawczym, - sprawowanie nadzoru nad jakością i sterylnością szkła i pożywek, - udział w szkoleniach z zakresu prowadzonych badań i systemu zarządzania.
      StPr/20/0438
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      konserwacja i naprawa pojazdów
      StPr/20/0439
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      Szycie odzieży damskiej lekkiej, precyzja, dokładność
      StPr/20/0423

      spotkania i rozmowy z kandydatami na opiekunów osób starszych w Niemczech, kontakt z obecnymi opiekunami, proponowanie zleceń i uzgadnianie szczegółów wyjazdów.
      StPr/20/0425
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych, ciagów komunikacyjnych
      StPr/20/0427